Reido metu Kaišiadorių rajone nustatyti du neblaivūs automobilių vairuotojai ir vienas dviratininkas

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kaišiadorių rajono policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK Kaišiadorių r. PK) pareigūnai lapkričio 1 – 5 dienomis aktyviai vykdė eismo dalyvių blaivumo kontrolę, kurios metu taip pat stebėjo ir kitus vairuotojų daromus Kelių eismo taisyklių pažeidimus.

Priemonės metu sustabdyti 94 automobiliai, patikrintas 43 vairuotojų blaivumas. Nustatyti du neblaivūs automobilių vairuotojai, pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281 str. 7 d., surašytas AN protokolas pagal ANK 422 str. 5 d. Taip pat priemonės vykdymo metu nustatytas neblaivus dviračio vairuotojas, kuriam surašytas administracinių nusižengimų protokolas pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 428 str. 7 d., dėl pėsčiųjų ir kitų kelių eismo dalyvių padarytų Kelių eismo taisyklių pažeidimų.

Policijos pareigūnai primena, kad alkoholis gali tapti ne tik skaudžių eismo įvykių priežastimi, bet ir už vairavimą išgėrus, kai nustatytas lengvas neblaivumas (daugiau negu 0,4 promilės, bet ne daugiau negu 1,5 promilės), užtraukia baudą nuo 300 iki 450 eurų. Jeigu asmeniui, vairavusiam transporto priemonę, nustatomas daugiau nei 1,5 promilės girtumas, jam gresia baudžiamoji atsakomybė.

Kauno apskrities policija ragina vairuotojus laikytis Kelių eismo taisyklių, būti drausmingiems kelyje bei linki saugaus kelio! Tik kartu rūpindamiesi savo ir kitų saugumu laimingai pasieksime kiekvienos kelionės tikslą.

Kauno apskr. VPK informacija

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto