Reikalinga pagalba! Ugnis pasiglemžė visą žiežmariečių šeimos turtą, be pastogės liko šeima su trimis mažamečiais

Didelė nelaimė nutiko vienai žiežmariečių šeimai su trimis vaikais, todėl prašome visų prisidėti ir pagelbėti. Šeima liko be pastogės.

Kovo 2 dienos vakarą, 21 val. 20 min., Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 buvo gautas pranešimas apie tai, kad Kaišiadorių r., Žiežmarių sen., Žiežmariai, Žaslių g. 26 dega gyvenamasis namas, viduje gali būti žmonių. Į įvykio vietą buvo išsiųstos Kaišiadorių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos, greitosios medicinos pagalbos ir policijos pajėgos.

Žiežmarietės Vilmos Litvinaitienės šeima su trimis mažamečiais vaikais spėjo išbėgti iš degančio namo, tačiau liepsnos pasiglemžė visą jų užgyventą turtą. Abu tėvai yra dirbantys, tačiau dabar jiems reikalinga bet kokia pagalba. Ypač skubiai šeimai reikalinga pastogė ir pagalba atstatant liepsnų sunaikintą namą.

gaisras Žiežmariuose šeimą paliko be pastogės

Asmenys, norintys ir galintys padėti bei suteikti šeimai laikiną pastogę gali skambinti tel. (8-606) 20 535.

Tiems, kurie gali prisidėti finansiškai, pateikiame ir banko sąskaitą: Vilma Litvinaitienė LT867300010073935691. Aukodami pinigus internetu į mokėjimo paskirties laukelį įrašykite „Parama“.

Prašome prisidėti prie pagalbos ir pasidalinti šiuo pranešimu, nes nei vienas nesame apsaugotas nuo tokios nelaimės.

Naujienos iš interneto