Reikalinga visų pagalba! Padėkime vėžiu sergančiai mergytei išgelbėti gyvybę

„Labai prašau atkreipti dėmesį ir dar labiau prašau nelikti abejingais. Mūsų šeimos, giminės nariai yra labai stiprūs ir vieningi, tačiau dabar reikia visų Jūsų palaikymo ir pagalbos. Mano pusseserės šeimą aplankė žinia, jog jų vyresnėlės Gabriellos organizme šeimininkauja VĖŽYS. Tėvai bandė viską daryti savarankiškai, spręsti problemas šeimos rate, tačiau dabar AŠ, MES prašome VISŲ pagalbos! Gabriella turi auglį kepenyse (Malignant rhabdoid tumor). Tai itin reta vaikiško vėžio forma, sunkiai gydoma“ – pagalbos prašymą savo Facebook’o paskyroje rašo Mantas.

Vyras rašo, kad šiuo metu tėveliai tariasi su JAV, Rusijos ir Izraelio klinikomis. Konsultuojasi su Ispanijos medikais dėl alternatyvių gydymo būdų. Ieškoma, o suradus tariamasi su mokslininkais, kurie užsiima tyrimais. Vyksta derybos su mokslininkais Frankfurte. Čia esančioje privačioje klinikoje vėžys gydomas naujausiais metodais, tačiau mažieji dar nėra jų pacientai, bet viltis dar nėra prarasta. Jie nepasakė NE mažajai Gabriellai.

Gabriella (1)

„Kiek tiksliai kainuos gydymas dar nėra galima pasakyti, nes vyksta derybos. Derybos vyksta ir su viena JAV klinika, kuri yra NR.1 pasaulyje, tačiau gydymas joje startuoja nuo 100000 dolerių.

Mažoji Gabriella su tėveliais šiuo metu gyvena Švedijoje. Ten gydosi, plačiai šypsosi ir nepraranda optimizmo. Nepraranda noro sulaukti pavasario, kai su mama grįžę į Lietuvą eis rinkti žibučių, nepraranda vilties, jog vasarą gimtojoje Klaipėdoje keliaus prie jūros ir kartu su kitais vaikais statys smėlio pilis. Nepraranda vilties, jog rudenį su močiute rinks krentančius įvairiaspalvius medžių lapus, na o per kiekvienas Kalėdas siųs šilčiausius linkėjimus visiems geradariams.

Taigi, mano prašymas pagelbėti, prisidėti ar kaip nors kitaip kartu sukurti Gabriellai stebuklą.“ – rašo Mantas.

Gabrielos palaikymo grupė: https://www.facebook.com/groups/372893236426278/

Galima prisidėti prie Gabriellos gydymo čia: https://www.gofundme.com/help-gabriella-beat-cancer

Arba pervesti finansinę paramą į tėvelio sąskaitą:

Gavėjas – Egidijus Brazaitis
Sąskaita Švedijoje (IBAN) – SE7530000000030510242278
BIC (SWIFT) – NDEASESS
Bankas – Nordea.
Paypal: gabriella.brazaite@yahoo.com

Naujienos iš interneto