Rugpjūčio mėnesio horoskopai

Avinas

Avinams paskutinis vasaros mėnuo paliks daug saulėtų ir malonių prisiminimų. Beveik visą mėnesį ( iki 22 dienos) pagrindinių asmeninių planetų kompanija aktyvuos džiaugsmo, malonumų, pasilinksminimų, meilės, vaikų sritį. Tai galima drąsiai teigti, kad būtent rugpjūtis jūsų atmintyje išliks kaip karščiausias mėnuo, ir ne dėl oro sąlygų.

Daugelis ieškos galimybių kuo daugiau pramogauti, ilsėtis, maloniai leis laiką. Būtų tobula, jei rugpjūtis būtų atostogų mėnuo. Mat dirbti norėsis mažiausiai, darbinė nuotaika grįš nebent po rugpjūčio 22 dienos.

Visi zodiako atstovai bus nusiteikę maloniam flirtui, domėsis priešinga lytimi bei ieškos erotinių impulsų. Vieniši turės galimybių praturtinti savo laisvalaikį. O štai esantys ryšyje gali pakliūti į dvilypes situacijas, kuomet teks rinktis: esamas jau patikrintas ryšys ar nauja, jausmus virpinanti aistra?

Nuo mėnesio 12 dienos bus palanku keliauti, tęsti studijas arba pasidomėti naujomis.

Nuo rugpjūčio 22 dienos, jau kai gyvenimo šventės pabos ir aistra šaukštais išragauta, galėsite ramiai grįžti į ramų gyvenimą. Planetos padės susikaupti ir ramiai dirbti. Daugelis susimąstys apie savo sveikatą.

Jautis

Šio zodiako atstovai, matyt, rugpjūčio pirmas dvi dekadas užsiims plepalais. Na, mūsų rimtieji Jaučiai mėgsta konkrečias kalbas ir dažniausiai vengia tuščių plepalų. Štai iki rugpjūčio 22 dienos bus tiesiog daug kalbų, ne visada rimtų.

Tai vienas geresnių laikų susipažinti su naujais žmonėmis ir sukurti gražių ryšių. Toks metas tinka ir trumpiems kursams ar mokymams, užsienio kalbos žinių atnaujinimui. Metas palankus laikyti vairavimo teises.

Tie, kurie jau seniai svajoja įsigyti automobilį, žvaigždės rekomenduoja tai padaryti būtent rugpjūtį.

Po rugpjūčio 19 dienos prasidės gan ilgas laikas, palankus kūrybiškumui. Jei esate menininkas, tokiu metu jums seksis save išreikšti, bendrai, jausite įkvėpimą kurti.

Labai geras laikas ir sporto srities atstovams, arba tiesiog sporto entuziastams. Rugpjūčio trečia dekada ir visas rugsėjis gali įsiminti kaip ypač gerų pasiekimų laikas.

Gerų naujienų yra ieškantiems romantikos, ar sau poros. Jau nuo rugpjūčio 19 dienos galite traukti gražiausius apdarus ir laisvą laiką leisti tarp žmonių. Taip turėsite daugiau galimybių romantiškai pažinčiai, nei būdami namuose.

Keliaujantiems laukia sunkumų kelyje.

Dvyniai

Dvyniai pagaliau atsikvėps, Merkurijus jau sugrįžo į įprastą judėjimo kryptį. Vaidinasi, jau per pirmąsias 12 mėnesio dienų galite drąsiai spręsti finansinius klausimus, pasirašyti planuotas sutartis.

Nuo rugpjūčio 12 dienos jūsų dėmesys ir energija kryps į bendravimo sritį. Bus daug komunikacijos, naujų ryšių, ne visada produktyvaus bendravimo. Kažkam teks išvykti į komandiruotę, stažuotę ar tiesiog pasimokyti. Į jūsų akiratį gali patekti įdomi ir naudinga knyga.

Rugpjūčio pradžia gali įsiminti malonia pažintimi kelyje. Bendrai, iki rugpjūčio 22 dienos savo gyvenimo meilę sutiksite kelyje, autobuse, važiuojant taksi ar tiesiog savo kieme. Kiek tai rimta, laikas parodys.

Yra tam tikra rizika jūsų automobiliui sugesti. Tokia situacija galima iki 19 mėnesio dienos.

Gali būti neaiški situacija darbe. Būkite atsargūs ir nesivelkite į nereikalingas kalbas, intrigas, venkite masinio pasiplepėjimo vietų. Netaktiškas žodis gali sugriauti ilgai kurtus planus apie aukštesnį postą.

Vėžys

Vėžiams mėnuo prasidės ramiai. Pirma rugpjūčio diena sutampa su Mėnulio jaunaties laiku. O jūs esate Mėnulio valdomas zodiako ženklas, vadinasi, labiausiai paveikus Mėnulio judėjimui zodiako ratu. Taigi, šis mėnuo – tai naujas ciklas jums asmeniškai. O šio ciklo užduotis – pasirūpinti savo finansine situacija. Tai ne būtinai reiškia, kad turite ieškoti naujų būdų užsidirbti, ar mokytis labiau taupyti. Tai gali būti tiesiog apmąstymai, ką jūsų gyvenime reiškia pinigai, koks jų kiekis jums yra pakankamas.

Mėnesio pirmosios dienos iki 12 dienos gali būti reikšmingos jums asmeniškai. Žvaigždės kalba, kad turite ką pasakyti pasauliui, ir tai puikus laikas tai padaryti. Pasiremdami kūrybine intuicija galite puikiai išreikšti save per žodį. Gal būt tai bus puikus romanas ar intriguojanti autobiografija?

Sveikatai puikus metas. Ar suplanavote atostogas? Būtų puiku, jei pailsėtumėte sveikatingumo centre. Kūnas jums padėkotų.

Blogesnės naujienos siekiantiems padailinti savo kūno linijas. Rugpjūtis- nėra tinkamas lieknėti. Apetitas nesutiks.

Liūtas

Rugpjūtis iki 23 dienos – jūsų laikas. Kol Saulė keliauja jūsų zodiako ženklu, sau galite leisti viską, net ir karūną.

Tai puikus metas pamąstyti, kas jums iš tiesų labai svarbu ir reikšminga. Kas padėtų geriau save išreikšti, ir kas silpnina, atima jėgas. Šie apmąstymai – tai būtinas kiekvieno dėmesys sau. Juk sau esame patys svarbiausi.

Būkite atsargūs su informacija iki rugpjūčio 12 dienos. Matyt ne visiems keliate džiugesį, yra asmenų, kurie su malonumu rezga intrigas už jūsų nugaros. Visai verta nekreipti dėmesio, ir koncentruotis į savo reikalus ir vengti asmenų, kurie pasiruošę papasakoti neva viso pasaulio paslaptis ir vykstančias intrigas.

Galimos netikėtos situacijos profesinėje srityje. Gali keistis valdžia, arba pasikeis darbo ir pareigų apimtys. Dar kitiems tai gali būti ilgai lauktas išėjimas iš pabodusio darbo. Žvaigždės drąsina – tai geras laikas realizuoti savo sumanymus dirbti savarankiškai, imtis verslo.

Mergelė

Šio zodiako atstovai turėtų saugoti savo minimalias jėgas iki gimtadienio. Paskutinis mėnuo iki jo – visiems sunkus: jėgų rezervas nulinis, energijos naujiems projektams neliko. Todėl labai apdairiai pasielgsite, jei iki 24 mėnesio dienos tiesiog ramiai ir tyliai darbuositės, dar geriau- jei laiką skirsite atostogoms.

Štai nuo rugpjūčio 24 dienos, kuomet Saulė įžengs į jūsų zodiako ženklą, galėsite vėl su entuziazmu planuoti savo metus, reikalus. Sugrįš energija ir entuziazmas.

Tikėtina, jog sulauksite svarbios žinios iš artimo draugo ( iki rugpjūčio 21 dienos). Ir ta žinia ne būtinai pozityvi.

Įsimylėjėlių laukia tam tikri išbandymai. Tegul jūsų nestebina atšalę jausmai, toks beveik emocinis štilis. Jausmų audros ir aistra, matyt, šiuo metu kitur, bet tikrai ne pas jus. Imsite savo partnerį matyti realų, daug kam duš rožiniai stiklai ( kaip visada, šukėm į vidų). Ir jei nutrūks ryšys, vadinasi, atėjo laikas naujiems.

Mėnuo palankus namo statybai, būsto pirkimui. Ar tiesiog remontui.

Svarstyklės

Svarstyklių mėnesio du trečdaliai praskries draugų apsuptyje. Bus daug pokalbių ir diskusijų, bendrų reikalų ir problemų sprendimų. Čia bus ir pykčių, nesutarimų. Gal jausitės labai atsipalaidavę ir nelaikysite liežuvio? Bet kokiu atveju konstruktyvūs barniai tik į naudą.

Vieniši zodiako atstovai gali susižavėti kažkuo iš draugų rato ir visai netikėtai įsimylėti. Kaip tai spręsite? Matyt pasitelkę savo žavesį ir diplomatiją.

Nuo rugpjūčio 22 dienos situacija ryškiai keisis. Matyt simpatija keistai sureaguos į jūsų flirto bandymus. Todėl labai tikėtina, kad mėnesio pabaiga bus paženklinta vienatve, jausminiu nusivylimu, liūdesiu.

Jei turite planų pasirašyti svarbias sutartis, tam palankus laikas bus nuo rugpjūčio 12 dienos. Iki tol verčiau susilaikykite nuo rimtų pasižadėjimų.

Taip pat tikėtini mokslai ar kursų lankymas. Pats laikas prieš rugsėjį pasidomėti studijomis. Mokytis galima visą gyvenimą.

Galima pažintis su įtakingu asmeniu. Šis ryšys bus ypač svarbus ateityje.

Skorpionas

Šio zodiako atstovai kaip niekas kitas pluša. Jums pats darbymetis. Dar galite lieti prakaitą iki rugpjūčio 21 dienos. Po to pailsėsite.

Mėnuo geras jūsų piniginei. Matyti papilnėjimas, bet tuo pačiu ir išlaidų atsiras. Ar sugebėsite suvaldyti norus? Įplaukos galimos dėl pelningų sandorių, pelningai parduodant nekilnojamąjį turtą.

Sudėtingesnė situacija palies bendravimą, ryšius. Šioje srityje situacija primins kritimą į minusą: ryškiai sumažės pažinčių ratas, liks tiks svarbiausi ir patikimiausi; kiti gali susidurti su informacijos, ryšio problemomis: vėluos laiškai, traukiniai ir lėktuvai, bus atšaukiamos sutartys ir pan. Tačiau, kad ir kaip tai gali skambėti negatyviai, tai puikus laikas išsivalyti nuo nereikalingo.

Įsimylėjėliai jausis lyg devintam dangui ir puls į santuokos rūmus. Jus tai ta tikroji meilė! Žvaigždės supranta jūsų emocijas, tačiau primygtinai rekomenduoja susilaikyti nuo skubių veiksmų. Gal pamėginkite pirma gerai susipažinti?

Į kelionę vykite drąsiai, draudimai tam jau baigėsi.

Šaulys

Šauliai, matyt, labai užsiėmę savo reikalais. Jiems mažiausiai rūpi, ką kiti apie juos galvoja. Ir gerai, nes bent jau šiuo metu ( iki gruodžio pradžios), jūs sau turite rūpėti labiausiai. Kol Jupiteris vis dar yra Šaulio zodiako ženkle, tampate pats sau karalius.

Planuokite studijas, mokslus. Žodžiu, verta tikrai pasimokyti kažko, kas jums įdomu. Kitais metais nei noro, nei galimybių neliks. Keliaukite ir pažinkite naujas teritorijas.

Verslo atstovams palankus metas bus nuo rugpjūčio 12 dienos. Tuomet lengviau seksis realizuoti užmojus. Planuojantiems imtis savo veiklos, taip pat laikas palankus.

Rugpjūtį derėtų likti atsargiems bendravime. Gali įsivelti nesusipratimai, dėl nesusikalbėjimo vėliau turėsite nemalonumų. Taip jau yra, kad jūsų komunikacijos reikalus stipriai įtakos Neptūnas. Tai melo, apgaulės, iliuzijų planeta. Tokiu metu bendrai negalima niekuo pasitikėti. Tikrinkite gaunamą informaciją.

Žvaigždės žada dovanas ar palikimą. Yra požymių, jog jūsų partnerio pajamos gali ryškiai išaugti.

Ožiaragis

Zodiako rimtuoliai dirba, planuoja, projektuoja. Jie kitaip nemoka. Ir tai puiku, nes tik tas, kuris planuoja, turi rezultatų. Tik Ožiaragiams darbymetis ir tikslai kartais per daug dominuoja gyvenime. Tuomet nelieka vietos paprastiems gyvenimo džiaugsmams. Žvaigždės rekomenduoja skirti laiko poilsiui.

Matyti sutarties pasirašymas ar svarbus susitarimas. Jo galite tikėtis iki rugpjūčio 12 dienos.

Vėliau jūsų dėmesys kryps į mistikos, gyvenimo paslapčių nagrinėjimą. Rūpės pažinti daugiau, giliau, tai kas paslėpta ir nematoma. Kiti gali susidurti su ekstremaliomis situacijomis, išgyventi stresą. Čia gali būti dėl žinios apie kažko mirtį, nebūtinai artimo žmogaus.

Nuo 19 mėnesio dienos verta pagalvoti apie kitas šalis, planuoti kelionę. Tiems, kurie siekia naujų žinių, mėnesio trečias dešimtadienis tam tinka idealiai.

Vandenis

Rugpjūtis šio zodiako atstovams gali įsiminti naujomis pažintimis, svarbių ir reikšmingų sutarčių pasirašymu.

Planetų sankaupa partnerystės būste jūsų mintis vis dažniau koncentruos ties santykių tema. Gali būti, jog labai rimtai analizuosite visas meilės patirtis ir išgyvenimus, darysite atitinkamas išvadas. Esantiems poroje ši situacija gali sužaisti kaip įsigilinimas į partnerio rūpesčius, reikalus, arba mėginimas suprasti, ką šis ryšys jums suteikia.

Vieniši zodiako atstovai gali rimtai svarstyti galimybę aktyviai ieškoti partnerio. Arba priimti racionalų sprendimą rinktis sąmoningą vienatvę. Kieno kokie prioritetai.

Taip pat rugpjūtį gali būti pasirašytos svarbios bendradarbiavimo sutartys. Tai tikrai geras laikas plėsti savo ryšius.

Nuo rugpjūčio 19 dienos imsite vis labiau domėtis ekstremaliais dalykais, tantra, hipnoze. Gali stiprėti seksualiniai impulsai, noras ieškoti būdų juos realizuoti.

Rugpjūtį gali būti malonios pažintys, kurios baigsis draugyste visam gyvenimui. Matyt jau pats laikas įsileisti į savo gyvenimus naujų žmonių.

Žuvys

Šio zodiako atstovai bent jau pusę rugpjūčio uoliai darbuosis. Mažiausiai rūpės pramogos, pasilinksminimai ir visokie kitokie gyvenimo malonumai. Lyg nujausdami, jog Fortūna sėdi jūsų darbo, profesijos srityje, plušėsite iš visų jėgų, atvirą siela. Ir tai puiku, nes mums tik atrodo, kad niekas nieko nemato. Jūsų pastangos bus atlygintos su kaupu. Žinoma, jei turėsite kantrybės išlaukti ( ilgiausiai iki gruodžio pradžios).

Nuo rugpjūčio 19 dienos dalis jūsų minčių ir dėmesio teks santykių dalykams. Ar partneriui prireiks jūsų palaikymo, ar jums – skubiai artimo ryšio, spręskite pagal savo gyvenimo situaciją.

Tas pats laikas nėra geras tiems, kurie turi reikalų su teismais. Likusi antra mėnesio pusė šiuo klausimu gali būti nemaloni, nes žada aštrią kovą, gal net karą. Nors esate ramybės įsikūnijimas, patys stebėsitės išaugusia agresija. Gal labiau verta ją išnaudoti sportuojant? ( kažkas sakė, kad „ seksas irgi sportas“).

Su draugais bendrausite mažiau, nei jums įprasta. Tačiau tam neturite laiko šiuo metu. Bet tikri draugai tai tikrai supras ir palaikys.