Rugsėjo 11-17 d. savaitės horoskopas visiems zodiako ženklams

AVINAS

Pirmadienį ir antradienį – mažiau kalbų, daugiau darbų. Nė nesitikėkite, kad jūsų darbus už jus nudirbs kas nors kitas. savaitės viduryje veikiausiai nieko doro nebenuveiksite, užtat sužinosite įdomių dalykų, labai praversiančių ateityje. Tinkamas laikas imti paskolą ar šiaip skolintis pinigų. Savaitgalį turėsite puikią progą pasižymėti, o gal net išgarsėti.

JAUTIS

Tvirtai tikėdamas savo jėgomis, įkvėpsite pasitikėjimą ir aplinkiniams. Ne tiek svarbu, ar iš tiesų esate kompetetingas – ryžtingi veiksmai pirmoje savaitės pusėje neabejotinai atneš sėkmę. Ketvirtadienį ir penktadienį daugiau laiko skirkite analizei ir savianalizei. Savaitgalį veikiausiai teks rinktis iš dviejų ar daugiau dalykų, bet buvusio ryžto jau nebeturėsite…

DVYNIAI

Nedidelė sėkmė savaitės pradžioje labai pakels nuotaiką, bet gali ir apakinti – nepastebėsite čia pat tykančių pavojų. Visame kame stenkitės išlaikyti pusiausvyrą. Jei vien tik linksminsitės ar atvirkščiai, labai sunkiai dirbsite, rezultatai gali būti apverktini. Gera savaitė kūrybos, meno žmonėms.

VĖŽYS

Pirmoje savaitės pusėje tiek darbe, tiek namuose galite turėti su pinigais susijusių rūpesčių. Nepatingėkite dar kartą susiskaičiuoti pajamas ir išlaidas. Antroje savaitės pusėje labai tikėtini įvairiausi nesusipratimai, nesusikalbėjimas. Net su artimiausiais žmonėmis tą patį dalyką vadinsite visiškai skirtingais vardais. Nepasikliaukite jausmais, stenkitės vadovautis racionaliais argumentais.

LIŪTAS

Pirmomis savaitės dienomis leiskite pasireikšti kitiems – tegu jie mano, kad yra ne mažiau nei jūs svarbūs ir įtakingi. Pasistenkite būti kantrus ir tolerantiškas. Jūsų valanda išmuš trečiadienį ar ketvirtadienį. Šią savaitę verčiau planuoti, generuoti idėjas, realius veiksmus atidedant vėlesniam laikui. Tai ypač taikytina menininkams ir verslininkams.

MERGELĖ

Esate tik keleivis. Šią savaitę nuo jūsų niekas nepriklauso. Pailsėkite nuo atsakomybės, bet kartu nepraraskite budrumo, kad nepatektumėte į kokią bėdą. Padėtis gali bet kurią dieną pasikeisti, ypač į savaitės pabaigą. Gali tekti įsijungti į pašėlusias lenktynes visiškai neturint laiko įsibėgėti. Savaitgalį nevenkite išvykos, ypač trumpos ir netolimos.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę saugokitės galutinai palaužti jau ir taip šlubuojančią sveikatą. Svarstyklėms derėtų daugiau dėmesio skirti savo kūno poreikiams. Jei jaučiatės prastai – nedelskite kreiptis į gydytoją, jei savijauta nesiskundžiate – pagalvokite apie kasdienius fizinius pratimus ir vėsų dušą kaip prevencinę priemonę. Nesitikėkite per daug iš šio savaitgalio – kuo didesni troškimai, tuo mažesnė tikimybė, kad jie išsipildys.

SKORPIONAS

Jau nuo pirmųjų savaitės dienų gali kankinti prasta savijauta ir nuolatinis susierzinimas, nebūtinai dėl konkrečių dalykų. Geriausia, ką tokiu atveju galite padaryti – tai bent jau negadinti nuotaikos aplinkiniams. Nesivelkite į ginčus ir neatsisakinėkite taikytis, net jei ir visa jūsų esybė tam prieštarautų. Krizei praėjus, tik padėkosite sau už tokį išmintingą elgesį.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje galite būti skatinamas veikti remiantis pasenusia informacija. Tokiu atveju vilkinkite laiką – nedarykite šiandien to, ko rytoj jau niekam nebereikės. Apskritai šią savaitę gerai pagalvokite prieš imdamasis aktyvių veiksmų – didelė tikimybė nuolat atsidurti aklavietėje. Vienintelis išėjimas iš labirinto tikrai nebus akivaizdus.

OŽIARAGIS

Kuo daugiau bendraukite su vyriausiais šeimos nariais ar kolegomis. Šiandieninių jūsų problemų sprendimas – praeityje. Apskritai stenkitės kuo daugiau laiko praleisti tarp žmonių, ypač dar nepažįstamų. Būkite aktyvus, bet ne įkyrus. Reikalingi žmonės jus susiras patys, turite tik nežiopsoti ir nepraleisti pasitaikiusios progos.

VANDENIS

Pirmadienį jus kamuojančios problemos neišspręsite, jei skirsite jai tik pusę savo laiko ir jėgų. Savaitės viduryje palypėsite karjeros laiptais ar šiaip sulauksite profesinės sėkmės. Jei turite progą išvažiuoti į seminarą ar kokius nors mokymo kursus, būtinai ja pasinaudokite. Visą savaitę teks skaičiuoti pinigus, nes išlaidos bus nemažos.

ŽUVYS

Šią savaitę kalnus nuversite, jei dirbdamas rečiau dirsčiosite į laikrodį ar į kolegas. Nieko nedarykite tik todėl, kad „visi taip daro“. Netikėkite pažadais, kuriuos išgirsite ketvirtadienį ir penktadienį – tai tik tuščios kalbos. Savaitgalį visą savo dėmesį ir jėgas skirkite namų ūkiui. Laukia generalinė ruoša.