Rugsėjo mėnesio horoskopai

Avinas

Avinų gyvenimas rudens pradžioje atgaus jėgas ir galės užimti savo įprastas lyderio pozicijas. Žvaigždės šnabžda, kad aktyviems veiksmams yra laiko iki spalio 8 dienos. Puikiai pasirodysite ir savimeilę paglostysite imdamiesi nestandartinių veiksmų savo planuose. Nors esate gan tikslingas, kartais naudinga paieškoti naujų kelių.

Meilės reikalai vis dar gali atnešti malonių netikėtumų. Net užkietėję vienišiai bus bejėgiai prieš Kupidono kerus.

Sveikata gali šiek tiek sušlubuoti, ypač dievinantiems tauriuosius gėrimus. Žvaigždės perspėja apie apsinuodijimus, kurių mineraliniu nepagydysite. Gali situacija baigtis ligonine. Iš kitos pusės, jei ten sutiksite žavų medicinos darbuotoją, kodėl gi ne?

Jautis

Zodiako nepalenkiamieji iki rugsėjo 10 dienos mėgausis darbu ir maisto malonumais. Vėliau savo mintis ir žvilgsnius ilgesingai nukreips meilės dalykams. Taigi didžiąją mėnesio dalį teks įsimylėti: arba savo sutuoktinį, su kuriuo jau seniai šiurpuliukai kūnu nebėgioja, arba naują meilę. Iš tiesų, tai rudens darganos jums visai nebaisios, nes degs širdys jausmų liepsnomis.

Į darbus eiti nebenorėsite, tad pasirinkę atostogauti tik laimėsite.

Su draugais būkite apdairūs ir rinkite žodžius: galimi rimti apsišaudymai ir grąsinimai santykių nutrūkimu.

Dvyniai

Zodiako plepiai su rudeniu ners tiesiai į meilės ir erotikos vandenis. Jūs nebūsite rimtai nusiteikę ( kaip būna dažniausiai), bet tai dar nereiškia, kad reikia siekti rekordų. Juolab, įgyta patirtis ne visada būna pozityvi.

Matyt tuo laiku pamiršite savo profesinius įsipareigojimus. Vadovai gali rimtai jums priminti apie pareigas, ar net pagrąsinti atleidimu. Nors ir puikiai valdote liežuvį, yra prasmės kartais patylėti. Ypač rugsėjį.

Vaikai gali kelti problemų. Arba žinia apie šeimos pagausėjimą tikrai sutrikdys jūsų atsipalaidavusią kasdienybę.

Vėžys

Šio zodiako atstovai spręs dilemą: šeima ar karjera. Ir labai aišku, ką pasirinks. Vėžiai yra didžiausiai šeimos garbintojai, todėl prioritetai aiškūs. Gali būti, kad rugsėjį pradėsite išsvajoto būsto statybas. Nors ne visi. Dalis ners į flirto ir aistrų vandenis. Iš kur išners jau kaip tvirta pora. Žvaigždės sako, jog ir palikuonių susilaukti būtu visai pravartu. Žodžiu, Vėžiams rugsėjis ypač derlingas.

Darbo fronte gali būti intrigų, melo ir apgaulių. Arba patys nelabai suvoksite savo norus ir klysite dėl profesinių ambicijų.

Per draugus įsivelsite į sudėtingas, ekstremalias situacijas. Arba kažkas iš draugų gali patirti rimtų sunkumų.

Liūtas

Zodiako karaliai pirmas dvi mėnesio dekadas ypač daug bendraus. Panašu, kad jūsų telefonas tikrai įkais, o paštas patirs tikrą perkrovą. Ar spėsite su tokiu srautu? Žinoma, juk dievinate dėmesį.

Jums taip pat teks patirti meilės kerus ir aistros karštį. Žvaigždės žada labai produktyvų šia prasme mėnesį. Daugelis net išbandys susitikinėjimo, su keliais gerbėjais vienu metu, saldumą.

Kad ir kaip smagu žada būti, sveikata nebus gera. Rimtai atsižvelkite į simptomus, stebėkite ir būkite dėmesingi savo kūnui. Labiau tikėtina, kad užteks poliklinikos. Žinoma, jei nedelsite. Kol liga įgaus chronišką formą.

Mergelė

Pirmas dvi mėnesio dekadas jūsų laikas. Tai reiškia, kad galite lengviau, nei įprasta, sulaukti palaikymo, įvertinimo ar pripažinimo. Labai geras laikas auginti savo vertę, užsiimti savo poreikių patenkinimu. Aišku, dėl to teks gerokai pakeisti mąstymą, nes esate iš prigimties labiau orientuoti į kitus.

Paskutinis rugsėjo dešimtadienis gali atnešti geras pajamas. Arba atrasite naujų, papildomų uždirbimo būdų. Pasinaudokite galimybėmis.

Tikėtina trumpa kelionė.

Meilės reikalai ne patys smagiausi. Galimas melas, apgaulės, išdavystės. Tik ar tai pastebėsite?

Galimi sunkumai auginantiems vaikus. Jie kels rimtų problemų, maištaus ar net rimtai grąsins.

Svarstyklės

Šio zodiako atstovai visą rugsėjį kraus turtus. Uždirbti seksis lengvai ir tikrai apčiuopiamai. Matyt ta proga jūsų namuose gyventi taps neįmanoma dėl statybinių medžiagų kiekio. Jei rimtai, tai yra labai didelė būsto remonto tikimybė. Arba nuosavo namo statybos pradžia.

Rugsėjis paskutinis mėnuo prieš gimtadienį, todėl jėgų ir energijos lygis bus žemas. Jei pakankamai ilsėsitės, mėgausitės vienumos akimirkomis, pavyks išsaugoti energijos rezervą. Kitu atveju gali kilti sveikatos bėdų. Nuo rugsėjo 23 dienos Saulė persikels į jūsų zodiako ženklą, tuomet galėsite šviesti.

Žvaigždės žada daug pokalbių su draugais. Gali jų ratas reikšmingai padidėti.

Skorpionas

Šio zodiako ženklo atstovai pagaliau giliau ir laisviau įkvėps. Po dviejų mėnesių stabdymų ir trugdymų vėl turite laisvę veikti. Rugsėjis prasidės naujomis pažintimis, kasdienės kelionės jūsų stebinti neturėtų. Būsite tarp žmonių, informacijos sraute.

Reiktų būti atsargiems kelyje. Žvaigždės numato padidėjusį traumų pavojų.

Vis dar tęsiasi jūsų sėkmės laikas. Jupiteris, keliaudamas jūsų zodiako ženklu siūlys naujas perspektyvas, padės siekti pripažinimo ir garbės.

Yra tam tikra perdegimo rizika. Padidėjęs aktyvumas, pastovus žmonių ir informacijos srautas nepastebimai sekina nervų sistemą. Darydami poilsio atsiskyrimus tik padėsite sau.

Šaulys

Rugsėjis naudos atneš mažiau aktyviems. Iki lapkričio pradžios jums nėra prasmės veržtis į priekį. Planetų padėtis sako, kad šiuo metu išgyvenate pasiruošimo etapą. Todėl puikiai jį išnaudosite, jei kaupsite vidinę patirtį.

Planai ir projektai gali būti planuojami, tačiau išsaugomi mintyse. Jų realizacjai ateis laikas vėliau.

Rugsėjis žada atnešti finansinį pakilimą: kils jau esamos pajamos, arba rasis naujų ir palankių būdų uždirbti.

Galimi netikėtumai dėl mylimųjų, vaikų. Naminiai augintiniai taip pat kels rūpesčių.

Pasistenkite būti racionalesni, rinkdamiesi maistą. Yra tendencija priaugti nemažai svorio. Dietos veiksmingos nebus.

Ožiaragis

Šio zodiako atstovų laukia pakankamai intensyvus ir aktyvus mėnuo. Jūsų veržlumas ir kovotojo dvasia skatins siekti maksimumo. Tikėtina, kad nuveiksite tikrai daug. Viena bėda- jūsų entuziazmas bus linkęs peraugti į pyktį. Ir pastarasis tikrai pliusų jūsų reputacijai nepadės.

Labai gerai garą padės nuleisti sportas. Prakaitas nuplaus įtampos bagažą ir išlaisvins iš nereikalingų konfliktų.

Rugsėjį laukia maloni kelionė toli. Arba kelyje sutiksite meilę. Bent jau simpatiją, tai tikrai.

Būkite atsargūs pinigų atžvilgiu. Rugsėjį nerekomenduojama skolintis. Nebūsite linkę adekvačiai vertinti savo finansines galimybes.

Vandenis

Finansiškai naudingi gali būti internetiniai projektai. Arba draugai padės jums pakilti finansiškai.

Panašu, kad laukia sėkmė studijuojantiems, keliaujantiems. Galimybės laukia užsienyje. Taigi, jei suplanuosite išvyką, turėsite galimybę patirti naujas galimybes.

Meilės fronte gali pasirodyti naujos žvaigždės. Jūsų laukia daug pokalbių apie santykius, jausmus. Gali būti net pasirašyti su tuo susiję dokumentai. Tačiau žvaigždės šnabžda, kad būsite labiau nusiteikę naujoms aistringoms patirtims, nei rimtiems įsipareigojimams. Tegul jūsų antra pusė tai žino.

Laukia maloni žinia, ar laiškas, ar skambutis. Tikėtina, jog daug laiko praleisite kelyje, bendraudami.

Nuo mėnesio vidurio tapsite aktyvesni, energingesni. Tai puikus metas įgyvendinti sportinius tikslus. Puikiai seksis sportininkams.

Žuvys

Zodiako altruistės rugsėjį susirūpins savo piniginės reikalais. Gali būti naujų būdų uždirbti paieškos. Tačiau jei ir pakelsite pajamas, padidės ir išlaidos.

Meilės fronte galimybių metas dar tęsiasi. Todėl mažiau galvokite ir fantazuokite, verčiau veikite.

Darbe galimos permainos. Žvaigždės sako, jog stipriai pasikeis darbo sąlygos, bus pokyčių ir bendradarbių gretose. Apie tai daug triukšmo teks išgirsti, patriukšmauti irgi.

Yra tam tikras parodymas, kad pateksite į sudėtingas ar net ekstremalias situacijas. Labiausiai tikėtina, jog tai siesis su pinigais. Verta gerai pagalvoti, ar rizika verta to.

Kategoriškai draudžiama skolintis, skolinti. Bendrai, rugsėjį verta imtis ekonomijos, kitu atveju mėnesio gale laukia vėjai ir skersvėjai piniginėse.