Rugsėjo mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams

Avinas

Rugsėjis turėtų būti finansiškai geras mėnuo. Nustokite stengtis viską padaryti tobulai – geriau siekite realistiškų tikslų. Išvykos ar kelionės nebeteiks tokio didelio džiaugsmo, kaip vasarą, galit net sulaukti priekaištų iš artimųjų dėl noro palikti namus (nesvarbu, kad vaikai išeina į mokyklas ar darželius).

Jautis

Ramybės laikas, kai pavyks atidžiai ir kruopščiai pasirūpinti asmeniniu gyvenimu. Palanku tvarkyti būsto reikalus. Puikus mėnuo susitikinėti įsimylėjėliams, dėmesio nestigs ir tiems jaučiam, kurie dar neturi antrų pusių.

Dvyniai

Koncentruositės į namų reikalus, karjeroje dideli šuoliai šį mėnesį mažai tikėtini. Gali būti, jog teks pagaliau išspręsti senas problemas ir išsiaiškinti santykius su giminėmis ar artimaisiais. Antroji mėnesio pusė palankyti tvarkyti oficialius reikalus, pasirašyti svarbias sutartis.

Vėžys

Mėnuo gausus kultūringo bendravimo ir malonių pažinčių. Mėnesio viduryje tikėtina, jog sutiksite meilę ar sielai artimą draugą. Antroje pusėje gera gali pasitaikyti proga uždirbti daugiau pinigų ar paaukštinimų darbe.

Liūtas

Jei susikoncentruosite į darbą ir naujas galimybes – turėtumėte uždirbti gražaus pelno. Sėkmė šioje srityje ypatingai tikėtina. Antroje rugsėjo pusė palanki išvykoms, nors jų pradžioje gali atrodyti kiek kitaip.

Mergelė

Turėsite daug energijos, taps lengviau susivokti ir spręsti įvairius klausimus. Kažkas iš artimųjų prašys pagalbos. Antroji mėnesio pusė palanki namų tvarkymui. Laukia įdomūs įvykiai meilės srityje, gali tekti susitikti su žmogumi, kuris atitiks Jūsų vaikystėje įsivaizduotą idealų žmogų. Tai bus rimtas išbandymas, ypatingai jei jau turite antrąją pusę.

Svarstyklės

Rugsėjis gali būti kiek nuobodokas, nes mažai tikėtini svarbūs įvykiai ar pokyčiai. Dažniausiai mėnuo prieš gimtadienį nebūna aktyvus, tarsi suteikia progą ramiai apsvarstyti praėjusius gyvenimo metus. Verta pamedituoti, ilsėtis ir nesivelti į neaiškiais situacijas. Dėmesys turėtų būti skirtas protiniam potencialui, kurį galite panaudoti įsisavindami naujas žinias.

Skorpionas

Galite atrasti naujų draugų. Finansinė padėtis gali kiek destabilizuotis, o antroje mėnesio pusėje gali tekti turėti didesnių išlaidų ar net griūti ilgai kurti finansiniai planai. Ne pats geriausias metas didesniems pirkiniams. Iš kitos pusės, kai nesiseka piniguose – sekasi meilės fronte. Čia Jūsų santykiai taps atviresni, įgaus vis daugiau laisvės ir polėkio.

Šaulys

Rugsėjis gali prasidėti ne pačia geriausia nuotaika, nors ir dėsite daug pastangų. Derėtų susiimti ir pasiruošti lemiamiems žingsniams karjeroje bei tam, kas šiuo metu Jums yra svarbiausia. Šeima šiuo laikotarpiu gali kiek nukentėti. Antra pusė Jus erzins ir galimi didesni ar mažesni pykčiai šeimoje.

Ožiaragis

Nepaisant nuopuolių ir kliūčių vis gi pavyks įrodyti ko esate vertas. Nebijokite sunkumų, jie tik užgrūdina Jūsų ožiaragišką charakterį. Pirmoje mėnesio pusėje meilės santykiai taps sudėtingi, nes partneris gali atskleisti savo bjauriąją asmenybės pusę.

Vandenis

Sunkesnis mėnesis, kuri patikrins, kokie stiprūs Jūsų santykiai ir principai. Ruoškitės keisti mąstymą ir įpročius. Bet kokios permainos bus tik į naudą, nors galbūt iš pradžių joms norėsis labai priešintis.

Žuvys

Įspūdingas mėnesis turėtų būti tiems, kas mėgsta draugiją ir lengvai randa kalba su aplinkiniais. Antrąją mėnesio pusę reikėtų susivalgyti ir nekritikuoti vadovų, nes ateityje tai gali pakenkti Jums patiems. Rugsėjo viduryje galimi sunkumai asmeniniuose santykiuose – sudėtingos kompromisų ir susitarimo paieškos.