Rugsėjo mėnesio horoskopas

Mėnesio astrologinį foną įtakoja planetų padėtys zodiako ženkluose ir jų tarpusavio sąveika (aspektai). Šią informaciją naudinga naudoti planuojant mėnesio darbus, įvykius.

Rugsėjį pasitiksime Saulei keliaujant Mergelės zodiako ženklu. Tai tęsis iki rugsėjo 23 dienos. Ši planetos padėtis skatina gyvenime rinktis disciplinuotumą ir kruopštumą, rūpintis sveikata ir mityba. Atsisakyti pertekliaus ir misticizmo. Mergelė ypač praktiška ir racionali, atmetanti viską, ko negalima paaiškinti mokslu ir praktika. Todėl tai palankus metas atsisakyti neapibrėžtumo ir misticizmo, peržiūrėti savo veiklą ir įvesti daugiau koncentracijos ir kruopštumo. Naudinga įvertinti mitybos įpročius, atsisakyti sveikatai nenaudingų produktų. Mergelė mėgsta tvarką ir švarą, todėl naudinga išvalyti savo namus, protą nuo šiukšlių. Tokia planetos padėtis ypač palanki medicinos darbuotojams, mokslininkams, laboratorijų ir bibliotekų darbuotojams.

Nuo rugsėjo 23 dienos Saulė persikels mėnesiui į Svarstyklių zodiako ženklą. Gyvenimuose stiprės santuokos ir partnerystės tema. Svarstyklės tiesiogiai siejamos su asmeniniais santykiais, joms ypač svarbu rasti porą gyvenimui. Stiprės harmonijos, grožio ir kompromiso siekis, vengsime tiesioginių ir aštrių konfliktų, ieškosime būdų kurie gyvenimus harmonizuos ir gražins. Tokia planetos padėtis palanki moterims, partnerystei, grožio ir meno srities atstovams, teisininkams. Tokia planetos padėtis palanki santuokai, tačiau kiti mėnesio astrologiniai parodymai tam prieštarauja.

Komunikacijos planeta Merkurijus jau rugpjūčio 31 dieną pakeitė savo judėjimo kryptį į retrogradinę, kurioje išbus iki rugsėjo 22 dienos. Judės visą rugsėjį Mergelės zodiako ženklu. Šiuo metu tikėtini senų pažįstamų sugrįžimai į mūsų gyvenimus, gali nutrūkti nenaudingi santykiai tiek su draugais, tiek ir su pažįstamais ar mylimaisiais. Tai sudėtingas laikas tiems, kas daug važinėja ir daug bendrauja. Retrogradinis Merkurijus skatina sumažinti išorinį bendravimą ir atsigręžti į save. Suvokti savo bendravimo įpročius, pervertinti bendravimo ratą. Palankus metas rašyti dienoraštį, kuris veiks kaip puiki bendravimo su savo vidiniu aš forma, padėsianti analizuoti ir suvokti save geriau. Nepasirašykite sutarčių, venkite pirkti ir parduoti svarbius ir brangius daiktus (ypač ryšio priemones, kompiuterius).

Grožio ir estetikos planeta Venera iki rugsėjo 24 dienos keliaus Svarstyklių zodiako ženklu. Tai palanki planetos padėtis, todėl viskas kas su ja susiję, klostysis lengvai ir natūraliai. tinkamas laikas rūpintis savo išoriniu grožiu, spalvas ir formas jausime labai intuityviai. Todėl tai puiki proga atnaujinti savo garderobą ar pakeisti šukuoseną. Palankus metas susipažinti. Taip pat puikus metas moteriškajai žmonijos pusei.

Marsas beveiki visą mėnesį (iki 28 dienos) keliaus Šaulio zodiako ženklu. Jupiteris pagaliau užbaigs savo kelionę Mergelės zodiako ženklu ir nuo 10 mėnesio dienos persikels į Svarstyklių zodiako ženklą.

Bendrai mėnuo sudėtingas dėl Saulės (09 01) ir Mėnulio (09 16) užtemimų. Planetų tarpusavio aspektai mėnesio pradžioje pakankamai įtempti. Tai pasireikš nepasitenkinimu esama padėtimi ir noru viską pakeisti. Stiprios ir ryškios emocijos neleis išlikti ramiems ir pasyviems. Panašu, jog mėnuo padės išvalyti gyvenimus ir sąmonę nuo psichologinio purvo, perdėtų ir nepagrįstų baimių. Gali būti, jog daugelis pagaliau praregės ir į savo gyvenimus įneš daugiau sąmoningumo, atsisakys gyvenimo iliuzijų ir asmeninių fantazijų migloje.

www.horoskopai.lt