Rumšiškėse kilo gaisras

Vasario 10 dieną, 11 val. 2 min., ugniagesiams buvo pranešta, kad Kaišiadorių rajone, Rumšiškėse, Cvirkos gatvėje dega namas. Į gaisro vietą buvo išsiųstos 4 ugniagesių autocisternos ir štabo automobilis.

Per kelias minutes atvykus ugniagesiams paaiškėjo, kad atvira liepsna dega ne gyvenamasis namas, bet ūkinis pastatas. Pats pastatas medinis, dengtas šiferiu. Gaisro gesinimui buvo suformuotos dvi ugniagesių gelbėtojų grandys su kvėpavimo organų apsaugos priemonėmis. Vandeniui tiekti buvo nutiesta 80 metrų ilgio magistralinė vandens linija nuo gaisrinio hidranto. Liepsnoms malšinti buvo naudojami 4 B tipo vandens švirkštai, o gaisravietėje viso dirbo net 15 ugniagesių gelbėtojų.

11 val. 40 min. ugniagesiams pavyko gaisrą lokalizuoti. Dar po 40 min. jis buvo likviduotas.

Gaisro metu sudegė 10×5 m dydžio malkinė, viduje buvusių 5 m³ malkų ir ūkio paskirties daiktai. Laimei, gelbėtojams pavyko užkirsti kelią didesnei nelaimei ir išgelbėti vos už 15 metrų buvusį gyvenamąjį namą.

Be šio gaisro Kaišiadorių ugniagesiams praėjusią parą teko skubėti į dar keturis iškvietimus.

Sekmadienio vakarą Lietuvoje kilusi audra neaplenkė ir mūsų rajono. Ryte 5 val. 55 min. gelbėtojams buvo pranešta, kad Kaišiadorių apylinkės seniūnijoje, Rečionių kaime ant kelio nuvirto medis. Atvykę gelbėtojai nuvirtusį medį patraukė. 9 val. 30 min. taip pat buvo gautas pranešimas apie ant kelio nuvirtusį medį. Tik šį kartą sutvarkyti gamtos stichijos padarinių gelbėtojai vyko į Žiežmarių apylinkės seniūnijoje esantį Pakertiškių kaimą.

Vos po kelių minučių, 9 val. 37 min., gelbėtojai sulaukė pranešimo, kad Rumšiškių seniūnijoje, Grėbliaučiškių kaime susidūrė 3-4 automobiliai. Atvykus priešgaisrinėms gelbėjimo pajėgoms paaiškėjo, kad tai senas įvykis, sužeistų ar prispaustų žmonių nebuvo. Gelbėtojai nušlavė kelio dangą.

Dar vienas pranešimas apie gaisrą buvo gautas iš Kaišiadoryse, Žaslių gatvėje gyvenančio piliečio. 19 val. 26 min. buvo pranešta, kad užsidegė gyvenamojo namo kaminas. Laimei, namo savininkas nepasimetė ir pats sugebėjo užgesinti liepsnas.

Naujienos iš interneto