Rumšiškėse pareigūnai aptiko ne tik kontrabandinių cigarečių, bet ir ginklą su šoviniais

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kaišiadorių rajono policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK Kaišiadorių r. PK) pareigūnai, vykdydami akcizais apmokestinamų prekių apyvartos kontrolės priemones ir siekdami patikrinti turimą informaciją dėl nelegalios akcizais apmokestinamų prekių apyvartos, vėl lankėsi Rumšišikių miestelyje, Kaišiadorių rajone

Šį kartą, viename iš patikrintų adresų Rumšiškėse, 1961 m. gimusio vyro namuose, pareigūnai aptiko ir paėmė 106 cigarečių pakelius „New Line Full Flavor“ be banderolių, 10 cigarečių pakelių „NZ Gold Super Slims“ ir 13 cigarečių pakelių „Fest“ su Baltarusijos banderolėmis bei stiklinį butelį, su jame buvusiu apie 850 ml. skaidriu skysčiu, skleidžiančiu alkoholio kvapą. Kaišiadorių r. PK dėl rastų cigarečių pradėta administracinio teisės pažeidimo bylos teisena pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso (toliau – LR ATPK) 1632 str. 2 d., dėl skaidraus skysčio tikslinamos aplinkybės, paskirta užduotis specialistui.

Toliau tęsiant tikslinę priemonę, atliekant patikrinimą kitu adresu, kuris taip pat yra pažymėtas projekto „Lietuva be šešėlio“ žemėlapyje, 1961 m. gimusios moters namuose pareigūnai aptiko nelegaliai laikomą pistoletą „IŽ-79-8“ su dėtuve, kurioje buvo 5 šoviniai. Dėl nelegaliai laikomo ginklo pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 253 str. 1 d.

Pareigūnai primena, kad apie nusikalstamas veikas visada galite pranešti anoniminiu pasitikėjimo telefonu (8 37) 30 30 50 arba bendruoju pagalbos telefonu 112. Dėkojame, kad neliekate abejingi.

cigaretės

Kaišiadorių r. PK inf.

Naujienos iš interneto