Rumšiškėse sudegė statybinis vagonėlis

Liepos 31 dienos naktį, 26 min. po vidurnakčio, ugniagesiai sulaukė pranešimo, kad Kaišiadorių rajone, Rumšiškėse, Lekavičiaus gatvėje šalia pastato užsidegė skiedros. Atvykus priešgaisrinėms gelbėjimo pajėgoms paaiškėjo, kad dega visai ne skiedros, atvira liepsna liepsnoja statybinis vagonėlis.

Gaisro metu sudegė medinis statybinis vagonėlis. Pats vagonėlis 2×3 m dydžio, stogas dengtas skarda, iš vidaus apšiltintas putų polistiroliu. Taip pat sudegė ir trys plastikiniai konteineriai, kurie buvo šalia statybinio vagonėlio. Viename iš konteinerių ir buvo medinės skiedros.

Liepos 30 dieną, 15 val. 6 min., ugniagesiams teko vykti į Kruonio seniūnijos Kalvių kaimą. Jiems buvo pranešta, kad Lapainios gatvėje dega kaminas. Atvykus ugniagesiams paaiškėjo, kad kamine degė susikaupę suodžiai. Nors pavojaus ir niekam nebuvo, bet ugniagesiai pabudėjo, kol suodžiai kamine išdegė ir naudojant parankines priemones išvalė pečių.

Į dar vieną gelbėjimo operacija ugniagesiai skubėjo Karčiupio kaime. 19 val. 58 min. jiems buvo pranešta, kad Rumšiškių seniūnijoje, Karčiupio kaime, Kauno mariose burlentininkas negali išlipti iš vandens. Laimei, burlentininkas dar iki atvykstant gelbėtojams sugebėjo išlipti iš vandens ir jam pagalbos neprireikė.