Sachalino pakrantėje rasti dar vienos neidentifikuotos jūrų pabaisos palaikai

Netoli Šachtiorsko oro uosto (Sachalinas, Rusija) jūra į krantą išmetė didžiulio nežinomo jūrų padaro palaikus. Nors vietos gyventojams gyvis pasirodė panašus į priešistorinį dinozaurą, nuotraukose aiškiai matyti labiausiai gluminanti šio vandens padaro išvaizdos detalė – tankus kailis.

Sprendžiant iš sutvėrimo liekanų, jo būta iš tikrųjų didžiulio – dvigubai didesnio už žmogų. Jūrų pabaisos palaikų ilgis siekia 3,5-4 metrus. Be to, padaro snukis turi didžiulę nosį, kuri šiek tiek panaši į paukščio snapą. Po kurio laiko socialiniuose tinkluose pasklido versija, kad jūra į Sachalino krantą galėjo išmesti Gango delfino liekanas.

Sachalino pakrantėje rasti dar vienos neidentifikuotos jūrų pabaisos palaikai Abejonių kelia padaro uodega. Nors yra teigiančių, kad ją dengia ne plaukai, o prie kūno prilipusios jūržolės, daugeliui atrodo, kad uodega padengta tankia vilna, labai primenančia ilgo plauko kailį.

“Turbūt vasaros Sachaline tapo tokios vėsios, kad į vietos vandenis atklydę delfinai apauga gaurais” – juokavo vienas Sachalino gyventojas.

Sachalino pakrantėje rasti dar vienos neidentifikuotos jūrų pabaisos palaikai

Tiesa, Gango delfinas (lot. Platanista gangetica, angl. Ganges River Dolphin, Indus River Dolphin, vok. Gangesdelfin) – upinių delfinų (Platanistidae) šeimos žinduolis, kuris užauga iki 2,5 m ilgio ir 85 kg svorio. Tai gėlavandenė rūšis, gyvenanti drumstame Gango ir Indo upių vandenyje. O šie palaikai rasti labai toli nuo Indo ar Gango žiočių. Kaip jis galėjo pasiekti atokų ir atšiaurų Sachaliną, nežinia.

Šaltinis
technologijos.lt