Sausio 16-22 d. savaitės horoskopas visiems zodiako ženklams

AVINAS

Savaitės pradžioje būsite labai išsiblaškęs, darbus dirbsite ką nugriebdamas – tai tą, tai kitą. Turite pagaliau apsispręsti ir nurimti. Jei iš tiesų norite kažką pasiekti, turite jau šią savaitę imtis vienos konkrečios srities.

JAUTIS

Konfliktas namuose pirmoje savaitės pusėje gali paskatinti siekti didesnės asmeninės nepriklausomybės ir laisvės. Visiškai netikėtai gausite džiugią žinią. Pamatysite, kaip neįveikiama taps nugalimu. Be to, išsipildys viena didelė jūsų svajonė. Laukite savaitgalio!

DVYNIAI

Šią savaitę galite išvengti vieno nemalonaus susitikimo. Nesijaudinkite, negalvokite apie mažareikšmius dalykus ir pagaliau pasakykite garsiai tai, ką privalote pasakyti. Galite nusivilti žmonėmis, kuriais iki šiol pasitikėjote.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje gali būti bandymų primesti jums savo nuomonę. Nesileiskite! Savaitės viduryje nesusikoncentruokite ties menkaverčiais dalykais ir mažiau tuščiai plepėkite. Galimos naujos perspektyvios pažintys.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje gali atsiverti visiškai naujos finansinės galimybės. Iš pradžių naujoji situacija gali sukelti rimtų nesutarimų šeimoje, bet galiausiai visi įsitikins realia būsima nauda. Pamatysite, rūpesčiai atsipirks su kaupu ir reikalai eisis sklandžiai.

MERGELĖ

Nuo ankstesnių laikų jūs jaučiate permainų tendencijas jūsų gyvenime. Nuo šios savaitės tai įgaus konkrečią formą, todėl būtina įtempti protines ir fizines jėgas, kad paskubintumėte pozityvias permainas. Senokai varginusios finansinės problemos pagaliau pradės spręstis.

SVARSTYKLĖS

Sulaukęs įdomaus pasiūlymo šią savaitę pateksite į gana pikantišką situaciją. Galite šiek tiek supanikuoti visiškai neteisingai interpretuodamas vyresnybės pasisakymą. Pasitikslinkite geriau dar kartą! Pasistenkite išsaugoti gerą nuotaiką. Jūs turite teisę būti vertinamas, o jūsų nuomonės turėtų būti paisoma.

SKORPIONAS

Gausite svarbų vyresnybės nurodymą. Nepamirškite, kad turite teisę pareikšti ir savo nuomonę. Laimė, prieštarauti vargu ar teks – pasikeitimai atitiks jūsų interesus. Beje, jūsų artimieji taip pat norėtų, kad būtų paisoma ir jų nuomonės.

ŠAULYS

Reikalai, kuriems reikia finansinių išlaidų, bei susiję su teise ir tvarka, pagaliau bus sutvarkyti. Iki šiol jie visą laiką buvo atidėliojami. Daugiau taip nebus, bet saugokitės priešininkų ir pavyduolių. Šiomis dienomis jūsų laukia paskutinis pokalbis jums asmeniškai labai svarbiu reikalu.

OŽIARAGIS

Konfliktai darbe griauna ir asmeninį jūsų gyvenimą. Laimė, ši savaitė bus dosni įvairiausių gerų galimybių. Nepraleiskite progos išspręsti pačias didžiąsias problemas, gal net pakeisti darbą. Taip pat neatidėliokite ir vizito pas gydytoją.

VANDENIS

Šiuo metu būtų gerai neprarasti perspektyvos, nuosekliai laikytis savo paties nustatytų taisyklių. Antroje savaitės pusėje gali užsimegzti nauja subtili draugystė. Asmeniui, kuriam jūs neabejingas, reikia jūsų pagalbos ir paramos.

ŽUVYS

Jei iš tiesų prieš akis turite vertą tikslą, energingai dirbkite ta kryptimi ir nesigąsdinkite laikinų komplikacijų. Sėkmingi jūsų projektai privers nutilti kritikus ir pavydžius varžovus.