Sausio 20-26 d. savaitės horoskopas visiems zodiako ženklams

AVINAS

Romantiška pažintis savaitės pradžioje ilgainiui gali pasirodyti esanti ne visai tokia, kokią įsivaizdavote. Susižavėjimas, deja, bus vienpusis. Darbe sėkmė lydės tik tada, kai dirbsite su žmonėmis, kuriuos iš tiesų gerbiate. Bendravimas per nuotolį, telefonu ar laiškais, vargu ar patenkins abi puses.

JAUTIS

Nesivaržykite prašyti pagalbos pirmoje savaitės pusėje. Jums padės laiku ir kvalifikuotai. Ketvirtadienį ar penktadienį sužinosite tokių dalykų, kurie labai daug ką paaiškins. Į jūsų paties žodžius gali būti labai įvairiai sureaguota. Viskas priklausys nuo to, kada ir kaip tai pasakysite.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje tikriausiai ieškosite tam tikro emocinio poilsio. Pasistenkite būti tarp bendraminčių ir nesivelti į diskusijas ar konfliktus. Savaitės viduryje labai sveikintina aktyvi fizinė veikla. Savaitgalį nesiblaškykite tarp dviejų galimybių: neapsisprendimas ir blaškymasis netgi blogiau nei ne pats geriausias pasirinkimas.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje nedvejodamas pasinerkite į darbus – jūsų pastangos bus tinkamai atlygintos. Antroje savaitės pusėje gali tekti kur kas daugiau laiko nei tikėjotės skirti šeimos reikalams. Nesinervinkite dėl staiga pasikeitusių planų – savaitgalį dar galėsite bent kiek laiko skirti ir sau. Tikriausiai norėsite pabūti vienas.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje pirmiausia žiūrėkite savo reikalų, gink Dieve nesikiškite į svetimus, ypač susijusius su pinigais ar asmeniniais santykiais. Jūsų pagalbos gali prireikti vaikams. Paskutinę savaitės darbo dieną neužsikraukite pernelyg daug darbo – turite turėti laisvą vakarą. Kaip kartais nutinka Liūtams, savaitgalį tikriausiai ir pats nebūsite tikras, ko iš tiesų norite.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje tikriausiai turėsite gerą progą pakeisti aplinką ir tokiu būdu, suderinęs reikalus su pramoga, kiek pailsėti emociškai. Trečiadienį ir ketvirtadienį daugiau žiūrėkite savo reikalų. Kitiems jūsų dėmesio išties prireiks tik į savaitės pabaigą. Jūs iš tiesų turėsite kuo pasidalyti.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje pasistenkite nesiginčyti su viršininku, o dar geriau – apskritai nelįskite jam į akis. Nesileiskite išmušamas iš vėžių dėl smulkių kliuvinių ar nemalonumų. Kruopščiai planuodamas darbus nepamirškite, kad planavimas toli gražu neatstoja konkretaus veiksmo.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje prieš jus gali būti pradėtos pinti intrigos. Būkite atidus, atsargus ir kantrus. Jūs dar turėsite progą perimti iniciatyvą ir įrodyti tikrąją savo vertę. Turėkite omeny, kad vos ištartus jūsų žodžius tuoj pat bus bandoma iškraipyti, tad kuo aiškiau dėstykite savo mintis ir ketinimus. Šaulys. Savaitės pradžioje nepasiduokite

ŠAULYS

Savaitės pradžioje nepasiduokite gundymams leisti pinigus. Investicijos, deja, neatsipirks. Savaitės vidurys bus pilnas rūpesčių. Gali tekti gerokai paplušėti, tad trumpomis poilsio valandėlėmis iš anksto planuokite, kaip ilsėsitės savaitgalį. Labai tiktų kokia nors aktyvi fizinė veikla su linksma draugų kompanija.

OŽIARAGIS

Pirmomis savaitės dienomis turėsite gerą progą aplankyti egzotiškus kraštus ar bent neakivaizdžiai iš arčiau susipažinti su svetima kultūra. Neleiskite, kad savaitės viduryje jūsų pavydas virstų pykčiu – tai nieko neišspręs. Penktadienį ar šeštadienį gali tekti pakovoti dėl savo teisių.

VANDENIS

Apsispręskite pagaliau, ko iš tikro siekiate, ir nesivaržykite savo sprendimą išsakyti garsiai. Savaitės viduryje galite turėti problemų dėl asmeninių santykių. Į galimus nesusipratimus pasistenkite reaguoti adekvačiai, t.y., nedarykite didelės tragedijos iš menko nesklandumo. Savaitgalį jūsų galva tikriausiai bus užimta planais, kaip uždirbti daugiau pinigų.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje pasistenkite baigti pradėtus darbus, bet venkite imtis naujų. Turite susikaupusių asmeninių reikalų, kurie gali pareikalauti viso jūsų dėmesio savaitės viduryje. Jei parodysite pakankamai iniciatyvos, savaitgalį galite tikėtis senos svajonės išsipildymo.