Savaitės horoskopas kovo 6-12 d.

AVINAS

Jūs norėtumėte naujaisiais metais nustebinti kitus savo idėjomis, todėl esate linkęs skeptiškai žiūrėti į svetimus pasiūlymus. Tai gali būti klaida. Jei jūsų siūloma kryptis pasirodys esanti neperspektyvi, visi liksite prie suskilusios geldos. Turėkite galvoje, kad ir maži laimėjimai yra vertingi ir gerbtini. Jūsų įtaka šią savaitę bus ypač didelė, jei esate gimęs per jaunatį ar pilnatį.

JAUTIS

Deja, pirmosiomis naujųjų metų savaitėmis tenka taisyti klaidas, kurių privėlėte dar senaisiais metais, o dabar imate jausti jų padarinius. Kartu ruoškitės artėjančiam naujam etapui savo gyvenime. Jūsų savijautą labai pagerintų arba neleistų jai pablogėti reguliarūs fiziniai pratimai. Būkite santūresnis bendraudamas su moterimis – galite skaudžiai įžeisti nė pats to nepajutęs ir tokiu būdu įsigyti priešą.

DVYNIAI

Antrąją metų savaitę jūsų laukia galybė šansų. Jūs tik kankinsitės, negalėdamas išsirinkti vieno kelio, tačiau atsiras kažkokia svarbi priežastis, kuri viską nulems. Nesipriešinkite susiklostančioms aplinkybėms. Jei būsite lankstus ir sumanus, ir pralaimėdamas galite išlošti.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje turėsite gerą progą pataisyti finansinius reikalus. Nemažai laiko pareikalaus namų rūpesčiai. Jei reikės, nevenkite diskusijos su šeimos nariais. Savo nuomonę galite ir privalote apginti. Kankins ne taip seniai praėjusių dienų ilgesys. Dar neturintiems partnerio – didelė tikimybė užmegzti perspektyvią draugystę.

LIŪTAS

Jūs įsivaizduojate, kad naujaisiais metais turėtumėte imtis tik įdomių ir malonių darbų. Karštligiškai kabinsitės kiekvieno naujo šanso, tad būdamas nepakankamai apdairus galite gerokai nusivilti. Jei turite vaikų, šią savaitę kartu praleistas laikas bus abiems pusėms ypač malonus. Tikėkitės esminių pokyčių profesinėje veikloje.

MERGELĖ

Šiuo metu esate paskendęs gražiose svajonėse. Deja, tikriausiai ne kartą teks susitaikyti su kompromisiniais sprendimais. Užsiimkite savo reikalais, o pastovumas, kurio tikitės, ateis kiek vėliau. Susilaikykite nuo finansinių sandėrių ar negyvybiškai būtinų pirkinių. Jūsų planus gali radikaliai pakeisti skambutis ar laiškas iš tolimos šalies.

SVARSTYKLĖS

Metai prasidėjo gana maloniai, bet kai kurie įvykiai gerokai keičia jūsų iš anksto suplanuotą programą. Nesikarščiuokite ir nepasikliaukite emocijomis. Šituose reikaluose jums padės tik šaltas protas ir gerai apgalvoti, racionalūs sandėriai. Patinka jums tai ar ne, bet kompromiso neišvengsite.

SKORPIONAS

Šią savaitę ir seksis, ir norėsis bendrauti su žmonėmis. Rašykite laiškus, skambinkite telefonu, eikite į svečius ir kvieskite draugus pas save. Juk ne visus per švenčių sumaištį spėjote bent pasveikinti? Antroje savaitės pusėje galite išgirsti negražių apkalbų apie sau artimą žmogų. Protingai pasielgsite, jei sugebėsite nekreipti į jas dėmesio.

ŠAULYS

Kontroliuokite savo emocijas, ypač kai bendraujate su vyresniais ar aukštesnes pareigas einančiais žmonėmis, nekalbant jau apie savo tiesioginį viršininką… Labai tikėtina, kad nepalankiai susiklosčius situacijai, galite reaguoti pernelyg jausmingai ir neadekvačiai. Antroje savaitės pusėje gali tekti imtis tokių klausimų, kuriuos šiaip jau būtumėt linkęs ignoruoti.

OŽIARAGIS

Atsargiai! Jūsų galva ir, ko gero, širdis yra šiek tiek apkvaitusi, nes jus nuolat traukia tai, kas jums netinka ar nedera. Verčiau gėrėkitės tuo iš toli – taip mažiau nukentės ir jūsų jausmai, ir kišenė. Aktyvūs veiksmai ir svarbūs sprendimai šią savaitę nepatartini. Kita vertus, savo neryžtingumo aplinkiniams neafišuokite – tai bus palaikyta silpnumu.

VANDENIS

Naujieji metai jums siūlo fantastiškas galimybes. Būtent to jums reikia ir apie tai jūs svajojote. Galite tikėtis puikaus starto. Jūs patirsite didžiulį malonumą iš to, ką darote. Tik nesistenkite visame kame būti pirmas ir svarbiausias. Jei netolimoje praeityje elgėtės savanaudiškai ar prieš kolektyvo interesus, šią savaitę gali išlįsti yla iš maišo…

ŽUVYS

Savaitės pradžią kuo daugiau būkite vienas ir leiskite pailsėti tiek protui, tiek kūnui. Trumpa, bet nuožmi kova savaitės viduryje lems, ar apginsite savo teises ir pozicijas. Naujieji metai davė jums šansą susirinkti daugiau pliusų anksčiau už kitus. Mokate veikti ne tik efektyviai, bet ir efektingai. Nesikuklinkite siekdamas padaryti įspūdį.