Savaitės horoskopas liepos 4-10 d.

avinasAVINAS

Už sąžiningumą savaitės pradžioje bus su kaupu atlyginta. Penktadienio vakarą ir šeštadienį verčiau praleiskite su šeima ar artimais draugais. Jei turite daug darbo namų ūkyje, organizuokite talką. Viską padarysite greitai ir linksmai.

jautisJAUTIS

Netikėkite viskuo, ką išgirsite pirmoje savaitės pusėje, ypač apie savo būsimą darbą ar sutartį. Būkite kritiškesnis ir atidesnis. Ketvirtadienį ir penktadienį bendradarbiavimas su meno žmonėmis būtų įdomus ir vaisingas. Artimas draugas ar giminaitis pasidalys su jumis paslaptimi, kurios jūs norėtumėt verčiau nežinoti. Savaitgalio kelionėje tikriausiai pavyks suderinti malonumą su reikalais.

dvyniaiDVYNIAI

Pirmadienį pasistenkite sutvarkyti visus nebaigtus reikalus, nes antradienį ir trečiadienį vargu ar būsite darbingai nusiteikęs. Finansinės investicijos darbo savaitės pabaigoje bus pelningos. Savaitgalį laukia intensyvus, bet konfliktiškas asmeninis gyvenimas. Nesitikėkite tobulo sutarimo su partneriu, siekite kompromiso.

vezysVĖŽYS

Įvykiai šeimoje ar darbe pirmoje savaitės pusėje atims daug laiko ir jėgų. Emocinis chaosas sieloje gali labai išvarginti psichologiškai. Paramos sulauksite iš artimo draugo ar mylimo žmogaus. Antroji savaitės pusė bus labai produktyvi. Nuveiksite kur kas daugiau, nei planavote ir tikėjotės.

liutasLIŪTAS

Pirmosiomis savaitės dienomis laukite malonių finansinių naujienų. Netikėtai galite gauti pinigų ar kitokių materialinių vertybių. Nuo savaitės vidurio ryžtingai imkite reikalus į savo rankas – seksis organizuoti darbus ir vadovauti.

mergeleMERGELĖ

Savaitės pradžia labai tinka keliauti, mokytis ar tiesiog ieškoti, kuo čia save užėmus… Dalykinė kelionė savaitės viduryje bus sėkminga. Savo intuicija pasitikėkite labiau nei kitų. Antroje savaitės pusėje būsite itin komunikabilus ir draugiškai nusiteikęs. Tikėtina, kad užmegsite ilgalaikę draugystę.

svarstyklesSVARSTYKLĖS

Pirmoje savaitės pusėje užsiimkite naujo verslo projektais ar nekilnojamojo turto reikalais. Jums gali būti pasiūlytas iš tiesų perspektyvus planas, bet savo asmeninių pinigų verčiau neinvestuokite. Savaitgalį mylimo žmogaus ar vaikų poreikiai gali gerokai paploninti jūsų piniginę, užtat bendravimas bus kur kas malonesnis nei pastarąsias dvi savaites.

skorpionasSKORPIONAS

Kolektyvinė veikla pirmoje savaitės pusėje bus produktyvi. Savaitės viduryje būsite gana emocionalus. Savo nuomonę ginsite labai energingai, nesirinkdamas žodžių nei priemonių. Pasistenkite nepadaryti nieko tokio, ko vėliau tektų gailėtis. Savaitgalį tikriausiai neatsispirsite pagundai kiek paišdykauti.

saulysŠAULYS

Pirmoje savaitės pusėje rimtai užsiimkite darbo reikalais, namuose praleiskite kuo mažiau laiko. Atidžiai įsiklausykite į visus patarimus – tarp jų gali pasitaikyti labai vertingų. Apskritai darbas komandoje turėtų būti našus ir vaisingas. Namams daugiau dėmesio skirkite savaitės pabaigoje.

oziaragisOŽIARAGIS

Pirmoje savaitės pusėje verslo reikalus stenkitės tvarkyti viešai ir legaliai. Jei nerasite sau naujų veiklos sričių, savaitės viduryje gali apimti nenumaldomas nuobodulys. Savaitgalį daugiau bendraukite su šeima, stenkitės, kad jūsų ketinimai būtų visiems žinomi ir suprantami.

vandenisVANDENIS

Neatviraukite su bendradarbiais, ypač jei anksčiau to nedarydavote. Savaitės viduryje mokėjimas bendrauti jums atvers duris, anksčiau aklinai uždarytas. Venkite bambeklių ir per daug klausinėjančių – jie prišauks bėdą. Nepriimkite už gryną pinigą kiekvienos išgirstos istorijos, ypač savaitgalį.

zuvysŽUVYS

Jei savo finansinius reikalus patikėsite tvarkyti kitiems, pirmoje savaitės pusėje tikriausiai turėsite materialinių nuostolių. Teks nemažai rūpintis karjeros reikalais. Turite gerai pasiruošti kitam žingsniui. Nepamirškite vienaip ar kitaip padėkoti visiems jums padėjusiems. Savaitgalį laukia maloni poilsinė kelionė.

www.horoskopai.lt