Savaitės horoskopas vasario 15-21 d.

avinasAVINAS

Tvarkydamas reikalus pirmoje savaitės pusėje neatsisakykite siūlomos pagalbos, bet nesileiskite valdomas. Didelių rūpesčių neturėtų būti. Ketvirtadienį ar penktadienį investicijos bus sėkmingos. Šeštadienį galite nusivilti artimu žmogumi – antraip išvers jūsų žodžius ar atskleis jūsų paslaptį pašaliniams. Tik neskubėkite jo teisti.

jautisJAUTIS

Asmeniniame gyvenime naujienų neturėtų būti, bent jau blogų. Neverta ieškoti naujų pažinčių. Darbe verčiau būkite pakankamai agresyvus ir ryžtingas. Tikėkitės finansiškai malonių naujienų. Artimas jums žmogus šį savaitgalį ketina priimti sprendimą, svarbų jums abiems. Būtų gerai, jei savo žodį galėtumėte tarti ir jūs.

dvyniaiDVYNIAI

Būkite atsargesnis bendraudamas su jautresniais ar įžeidžiais žmonėmis – savo ganėtinai lengvabūdišku elgesiu ar žodžiu galite juos užgauti ar įsivelti į kokį konfliktą. Ruoškitės pilnai visuomeninės veiklos ir rūpesčių savaitės pradžiai, o antroje savaitės pusėje verčiau užsiimkite savais reikalais. Šeštadienį būkite mandagus ir paslaugus, ypač nepažįstamiesiems, kita vertus, šį savaitgalį bus ypač maloni ir geidžiama giminaičių ar artimų draugų kompanija.

vezysVĖŽYS

Pirmadienį ar antradienį nepažįstamasis viešoje vietoje gali pranešti žinią, reikšmingą jums finansiškai. Nepraleiskite jos pro ausis. Pasitelkite vaizduotę ir pasitikėkite intuicija. Trečiadienį ar ketvirtadienį keblioje situacijoje padėjęs kitam, jausitės ypač gerai. Savaitgalis bus pilnas veiklos ir nedidelių nuotykių. Labai tiktų išvykti iš namų, ypač į gamtą.

liutasLIŪTAS

Pirmoje savaitės pusėje verčiau nesileiskite į kompromisus. Drąsiai reikškite savo nuomonę ir ginčykitės su oponentais. Tikrai reikšmingus sprendimus teks priimti antroje savaitės pusėje. Turėsite būti itin atidus ir atsakingas. Savaitgalį nesileiskite į diskusijas su nepažįstamais žmonėmis viešose vietose.

mergeleMERGELĖ

„Pirmoje savaitės pusėje itin sunku bus sutelkti žmones bendram darbui, kita vertus, individualiai dirbančioms Mergelėms seksis. Antroje savaitės pusėje jūsų sprendimai veikiausiai bus teisingi, bet apkalbų vargiai išvengsite. Savaitgalį gerai pagalvokite prieš atviraudamas su draugu, kuris nelabai moka saugoti paslapčių. Turėtų sektis loterija, kurioje reikia pačiam pasirinkti „“laimingą skaičių““.“

svarstyklesSVARSTYKLĖS

Savaitės pradžia bus tinkama imtis naujų darbų, megzti pažintis. Ketvirtadienį ir penktadienį pirmenybę teikite veiklai, iš kurios tikitės realios materialinės naudos. Venkite itin svarbių sprendimų ir didelių pirkinių. Savaitgalį neišleiskite pinigų, kurių dar neturite, t.y., nepramogaukite skolon.

skorpionasSKORPIONAS

Būkite itin atsargus spręsdamas finansinius reikalus. Jei vis dėlto tektų skaičiuoti pinigus, verčiau veikite greitai ir ryžtingai. Niekam neskolinkite, ypač ilgesniam laikui. Ši savaitė skirta pinigams uždirbti, o ne juos leisti. Jei labai reikės pasitarti svarbiu klausimu, protingiausiai galėtų patarti kitas Skorpionas.

saulysŠAULYS

Pirmoje savaitės pusėje darykite tai, ką privalote, nepaisydamas aplinkinių norų. Jūsų paties planai ir reikalai – svarbiausi. Ketvirtadienį ar penktadienį galite būti triukšmingai apkaltintas dėl kažkokių neva neatliktų darbų ar neįvykdytų įsipareigojimų, bet neverta dėl to jaudintis. Savaitgalį būtinai turite atsipalaiduoti, gerai pailsėti, geriausia – vienam.

oziaragisOŽIARAGIS

Pirmąją savaitės pusę verčiau skirkite darbui ir tik darbui. Būsite ypač linkęs analizuoti ir apibendrinti. Puikus metas mokslininkams, pedagogams, teisininkams. Pasitaikius progai, antroje savaitės pusėje neatsisakykite sužaisti azartinį žaidimą ar dalyvauti loterijoje. Gerai organizuotas savaitgalio poilsis su šeima ar draugais paliks itin malonius prisiminimus.

vandenisVANDENIS

Pirmadienį ar antradienį tikriausiai bus patikrinti jūsų diplomatiniai sugebėjimai. Teks laviruoti tarp dviejų ugnių ir siekti, kad abi pusės liktų patenkintos. Antroje savaitės pusėje atsargiau žiūrėkite į naujas radikalias idėjas, ypač jei jos pristatomos itin entuziastingai. Jei savo savaitgalį suplanuosite pats, tikrai liksite patenkintas. Jei leisite tai padaryti kitiems – veikiausiai pasigailėsite.

zuvysŽUVYS

Nuo pat savaitės pradžios stenkitės visur būti pirmas ir linksminkitės kiekviena pasitaikiusia proga. Antroje savaitės pusėje galite sužinoti labai daug naudingų dalykų iš žmogaus, išmanančio tą sritį, kuri pastaruoju metu jus itin domina. Savaitgalį verčiau venkite kelionių, ypač lėktuvu. Automobiliu geriau važiuoti tik nedidelį atstumą ir tik šviesiu paros metu.

www.horoskopai.lt