Savaitės horoskopas visiems zodiako ženklams. Rugpjūčio 14-20 d.

AVINAS

Savaitės pradžioje galite kiek ir patinginiauti, nesistenkite nudirbti visų darbų iš karto. Ketvirtadienį ir penktadienį kuo daugiau laiko praleiskite vienas. Savaitgalį laukite nemažų pokyčių namuose. Jie nebus labai džiuginantys, bet ir ne tokie blogi, kaip jums gali pasirodyti.

JAUTIS

Šią savaitę būkite pasiruošęs daugkartiniams jūsų kantrybės išbandymams. Drąsius planus lydės audringos emocijos. Nesivaržykite garsiai reikšti savo nuomonę. Tiesa, savaitės viduryje dėl to galimi nesutarimai šeimoje.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje pasirūpinkite savo paties finansiniais reikalais, o savaitės viduryje veikiausiai teks padėti draugui. Protingas patarimas bus vertesnis ir už pinigus. Savaitgalį laukia svarbūs darbai ir sprendimai.

VĖŽYS

Tai, ką suplanuosite pirmomis savaitės dienomis, pasiseks ir įgyvendinti. Vėlesni ketinimai veikiausiai taip ir liks tuščios fantazijos. Dalykinė komandiruotė bus sėkminga, ypač jei važiuoti tektų toli. Šeštadieninė išvyka su šeima padės sutvirtinti asmeninius ryšius ir tarpusavio supratimą.

LIŪTAS

Pirmadienį visame kame ieškokite slaptų motyvų. Savaitės viduryje sunkiai seksis tramdyti emocijas. Nepatartina vesti derybų ar priiminėti svarbius sprendimus. Pasitikėkite profesionalų patarimais, perleiskite iniciatyvą artimam ir patikimam žmogui.

MERGELĖ

Jei įsivelsite į intrigas ar kišite nosį ne į savo reikalus, pirmomis savaitės dienomis galite susipykti su bendradarbiais. Jausitės kur kas geriau ir elgsitės protingiau, jei būsite pakankamai užsiėmęs, ypač antroje savaitės pusėje. Antraip galite būti perdėm emocingas ir irzlus.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje tikriausiai ne vieną žmogų nemaloniai nustebinsite savo nepaprastu užsispyrimu. Nepervertinkite savo asmeninio žavesio ir sugebėjimų. Penktadienį neplepėkite apie savo asmeninius planus ar svajones net su geru pažįstamu. Savaitgalį galimi nesutarimai ar net rimtas konfliktas su artimaisiais.

SKORPIONAS

Jau pirmadienį jūsų kelyje iškils nemaža kliūčių, ir tik griežta drausmė padės jas sėkmingai įveikti. Pirmiausia ir daugiausia reikalaukite iš savęs. Savaitės viduryje galite jaustis kiek nesavas, visų atstumtas ir pamirštas. Nepasiduokite depresijai, padėtis kur kas geresnė, nei jums atrodo.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje gali pasitaikyti galimybė pelningai investuoti ar kaip kitaip gauti netikėtą pelną. Nuo antradienio iki ketvirtadienio nieku būdu nesikiškite į asmeninius artimų bičiulių ar šeimos narių reikalus, kita vertus, neišsisukinėkite nuo atsakomybės. Savaitgalį kažkas labai tikėsis jūsų pagalbos ar paslaugos.

OŽIARAGIS

Pirmadienį galite susirasti naują ištikimą bičiulį, jei tik rasite laiko jį pastebėti ir tinkamai įvertinti. Savaitės viduryje jūsų paramos ar bent dėmesio labai lauks vyresnieji šeimos nariai. Tik nenusileiskite visiškai niekuo nepagrįstiems reikalavimams ar užgaidoms. Trumpa savaitgalio išvyka bus visokeriopai sėkminga.

VANDENIS

Imkitės tik tų darbų, kurių prasme ir sėkme nuoširdžiai tikite ir nedalykite neapgalvotų pažadų. Savaitgalį saugokitės įžeisti sutuoktinį ar kitą labai artimą žmogų. Stenkitės neprimesti kitam savo nuomonės.

ŽUVYS

Pats laikas sukaupti visą savo valią ir vėl grįžti į įprastas vėžes. Nauji takai nebūtinai yra geresni, o jūsų atveju jie veikiausiai veda tiesiog aklavietėn. Antroje savaitės pusėje vargu ar išsipildys tiek jūsų paties, tiek kitų žmonių jums duoti pažadai.