Savaitgalį Kaišiadorių ugniagesiams iškvietimų netrūko

Būna dienų, kuomet Kaišiadorių rajone ugniagesių pagalbos niekam neprireikia. Tačiau būna ir tokių dienų, kai ugniagesiai per vieną parą gauna ne vieną ir ne kelis pagalbos prašymus, į kuriuos visus reaguoja ir skuba pagelbėti. Šis savaitgalis Kaišiadorių ugniagesiams gelbėtojams buvo vienas iš tų.

Sausio 5 dienos rytą ugniagesių pagalbos paprašė greitosios medicininės pagalbos medikai. 9 val. 33 min. ugniagesiams buvo pranešta, kad Kaišiadorių rajone, Ąžuolynės kaime reikalinga pagalba iš namo išnešti sunkiasvorį ligonį. Atvykę nurodytu adresu ugniagesiai gelbėtojai ligonį išnešė iš namo ir įkėlė į GMP automobilį.

Kur kas didesnio sujudimo būta popiet. 14 val. 16 min. buvo gautas pranešimas, kad Kaišiadoryse, Gedimino g. 90 numeriu pažymėtame 5 aukštų name trečiame aukšte jaučiamas dūmų kvapas. Į gaisro vietą buvo išsiųstos gausios ugniagesių gelbėtojų pajėgos. Laimei, gaisro daugiabutyje nebuvo. Atvykus ugniagesiams gelbėtojams ir atlikus žvalgybą paaiškėjo, kad viename bute buvo ant viryklės prisvilęs puodas. Buto šeimininkė puodą nuo viryklės nukėlė pati, patalpos išvėdintos.

Kitas iškvietimas ugniagesiams jau yra tarsi kasdienybė, kuomet individualių namų savininkai nesugeba prieš prasidedant šildymo sezonui išsivalyti savo namų kaminų. Sausio 6 dieną, 16 val. 34 min., gautas pranešimas, kad Kaišiadorių rajone, Rumšiškių miestelyje, Etnografų g. 21 dega dviejų aukštų namas. Atvykus ugniagesiams paaiškėjo, kad dega ne namas, bet kamine susikaupę suodžiai. Gelbėtojai pabudėjo šalia namo, kol kamine saugiai išdegė suodžiai.

Sausio 6 dienos naktį, likus kelioms minutėms iki vidurnakčio, 23 val. 57 min., buvo gautas pranešimas, kad Žiežmariuose, J. Gagarino g. 7, dega gatvėje paliktas lengvasis automobilis. Laimei, pranešėjas automobilį buvo spėjęs užgesinti pats, tačiau dūmai dar rūko. Įtariama, kad automobilį kažkas galimai padegė, nes lengvasis automobilis „Mitsubishi Carisma“ stovėjo nenaudojama. Gaisro metu atvira liepsna degė automobilio vairuotojo sėdynė. Ugnis suniokojo sėdynę, aprūko visi stiklai, salonas buvo sulietas vandeniu.

Dar vienas automobilis užsidegė kelyje. Sausio 7 dieną, 17 val. 41 min., buvao gautas pranešimas, kad Rumšiškių seniūnijoje, automagistralėje Vilnius – Kaunas – Klaipėda 79 kilometre, nuo Pravieniškių Kauno link ant viaduko dega lengvasis automobilis. Po 8 minučių nuo iškvietimo į gaisro vietą atvykę ugniagesiai gelbėtojai rado atvira liepsna degantį lengvąjį automobilį „VW Golf“ (2010 m.). Gaisro metu išdegė automobilio variklio skyrius, apdegė vidus.