Savivaldybėje lankėsi Moldovos parlamentarų delegacija

Kaišiadorių rajono savivaldybėje lankėsi Moldovos parlamento delegacija, kuri su vizitu buvo atvykusi į Lietuvą gruodžio 15–18 dienomis. Delegacijos vizito tikslas buvo susipažinti su žemės ūkiu, jo modernizavimu bei savivalda ir jos veikimo principais Lietuvoje.

Vizito metu siekiama pasisemti gerosios patirties bei tai pritaikyti savo šalyje. Vienas iš vizito Lietuvoje programos tikslų – apsilankyti Kaišiadorių rajone. Pakeliui į Kaišiadorių rajono savivaldybę Moldovos delegacija taip pat lankėsi modernizuotame Sauliaus Stirnos ūkyje. Susitikimo su Savivaldybės meru Vyteniu Tomkumi ir Savivaldybės mero pavaduotoju Dariumi Vilimu metu svečiams iš Moldovos buvo išsamiai pristatytas Kaišiadorių  rajonas, papasakota apie įgyvendinamus  investicinius projektus bei  pasidalinta patirtimi juos įgyvendinant. Trumpai pristatyta Savivaldybės administracijos ir Savivaldybės tarybos veikla bei kompetencijos sritys, darbo principai, tarpinstitucinis bendradarbiavimas.

Savivaldybės svečiai domėjosi biudžetinių įstaigų buhalterijos centralizacija, atliekų tvarkymo sistema rajone, taip pat aptartas galimas bendradarbiavimas tarp Kaišiadorių rajono savivaldybės ir Moldovos miesto, kuris ieško partnerio.

Kaišiadorių r. savivaldybės inf.
Naujienos iš interneto