Savivaldybėje viešėjo V. Giržado progimnazijos penktokai

Kaišiadorių rajono savivaldybėje lankėsi Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos  penktokai ir  jų mokytoja Lina Lelešienė. Apsilankymo tikslas – jau kelerius metus Vaclovo Giržado progimnazijoje vykstanti Profesijų diena, kurios metu 5–8 klasių mokiniai susipažįsta su įvairių profesijų ir specialybių atstovais.

Į Savivaldybę atvykę mokiniai susitiko su Savivaldybės meru Vyteniu Tomkumi. Jie turėjo galimybę susipažinti su Savivaldybės mero pareigomis bei kasdien atliekamais darbais. Savivaldybės meras mokiniams papasakojo, kaip organizuojamas Kaišiadorių rajono savivaldybės tarybos darbas, kaip priimami Tarybos sprendimai bei kokią įtaką priimami sprendimai turi rajonui.

Mokiniai taip pat susitiko ir su Savivaldybės administracijos direktoriumi Česlovu Neviera, kuris papasakojo, kaip organizuojamas darbas Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijoje, kaip sudaromas ir skirstomas savivaldybės biudžetas, kiek lėšų skiriama švietimui, socialinei paramai, sveikatai bei kitoms būtiniausioms reikmėms.

Apsilankymo metu mokiniai užsuko ir į Civilinės metrikacijos skyrių, kur sužinojo apie šio skyriaus atliekamas funkcijas ir teikiamas paslaugas gyventojams.

Mokiniai daug diskutavo su rajono vadovais ir domėjosi, kodėl jie pasirinko šiuos darbus ir ar sunku dirbti tiek Savivaldybės meru, tiek Administracijos direktoriumi.

Kaišiadorių r. savivaldybės inf.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto