Savivaldybės administracija kreipėsi į VĮ “Kauno regiono keliai” dėl prastos kelių ir gatvių būklės

Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos direktorius Česlovas Neviera kreipėsi į VĮ „Kauno regiono keliai“ dėl Kaišiadorių rajone esančių regioninių kelių ir gatvių būklės. Gyventojai į Savivaldybės administraciją kreipėsi dėl kiekvienais metais vis blogėjančios Vytauto Didžiojo gatvės Kaišiadoryse būklės.

Šioje gatvėje kelio danga duobėta, nelygi, vietomis yra nemaži dangos nusėdimai. VĮ Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centras kreipėsi į Savivaldybės administraciją dėl kelio Nr. 1801, Kaišiadorys – Palomenė – Gegužinė blogos būklės. Nerimą kelia tai, jog šiame kelyje kasmet vyksta Respublikinės dviračių varžybos, o kelio ruožuose tarp Vilkiškių ir Smilgių bei tarp Palomenės ir Svirplionių kaimų kelio danga ypatingai prasta. Šis kelias kapitališkai nebuvo remontuotas daugiau kaip 20 metų. Gyventojai ir AB „Kaišiadorių paukštynas” darbuotojai kreipėsi į Savivaldybės administraciją dėl kelio Nr. 1807, Kaišiadorys – Antakalnis  ruožo nuo 2,5 km iki 3,2 km asfaltbetonio dangos prastos būklės.

Savivaldybės administracijos rašte prašoma VĮ „Kauno regiono keliai” įtraukti į 2018 metų remontuojamų kelių sąrašą Vytauto Didžiojo gatvės, Kaišiadoryse, kelio  Nr. 1801, Kaišiadorys – Palomenė – Gegužinė ruožų nuo 2,80 km iki 7 km ir nuo 11,3 km iki 12,65 km bei kelio Nr. 1807,  Kaišiadorys – Antakalnis ruožo nuo 2,5 km iki 3,2 km remontus.

Kaišiadorių r. savivaldybės inf.