Savivaldybės atstovai lankėsi Kauno informacinių technologijų mokykloje

Kaišiadorių rajono savivaldybės atstovai rugsėjo 21 d. lankėsi Kauno informacinių technologijų mokykloje (KITM) ir susitiko su direktoriumi Juozapu Dambrausku bei kitais mokyklos atstovais.

Susitikimo metu Savivaldybės meras Vytenis Tomkus, Kaišiadorių savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Tomas Vaicekauskas, Savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėja Rimutė Arlauskienė, laikinai einantis Kaišiadorių technologijų ir verslo mokyklos direktoriaus pareigas Jonas Jočiūnas domėjosi KITM veikla, mokykloje rengiamomis informacinių technologijų (IT) specialybėmis, susipažino su mokymosi baze.

Kaip informavo Kauno IT mokyklos atstovai susidomėjimas IT technologijomis labai didelis, šioje mokykloje mokoma ne tik teorinių, bet daugiausiai praktinių įvairių IT specialybių aspektų. Susitikimo metu buvo diskutuota dėl bendradarbiavimo tarp mokyklų galimybių, aptarta galimybė jau nuo ateinančių metų rugsėjo mėnesio įkurti IT programą ir Kaišiadorių technologijų ir verslo mokykloje.

savivaldybes-atstovai-lankesi-kauno-informaciniu-technologiju-mokykloje-1

„Savivaldybei labai svarbu, kad Kaišiadorių technologijų ir verslo mokykla, kurioje mokosi daugiau kaip 400 moksleivių ir yra sukurta apie šešiasdešimt darbo vietų išliktų, todėl esame suinteresuoti, kad mokykla stiprėtų ir esame pasirengę jai padėti. Nenuvertinant šiuo metu Kaišiadorių technologijų ir verslo mokykloje rengiamų specialybių, su IT susijusios specialybės yra labai patrauklios ir perspektyvios, todėl mokyklai labai svarbu pradėti ruošti bent vienos krypties IT specialistus, juo labiau, kad kaišiadoriečiams ši specialybė ateityje gali būti itin aktuali, jeigu Kruonio technologijų parke įsikurtų rimtas užsienio investuotojas“, – sakė savivaldybės meras V. Tomkus.

Šis susitikimas suorganizuotas po to, kai vienas iš šios mokyklos dalininkų, EP narys Antanas Guoga, rugsėjo 19 d. Kaišiadoryse vykusio susitikimo „Inovacijos – viltis jaunimui ir raktas į regionų ateitį“ metu domėjosi Kaišiadorių technologijų ir verslo mokyklos veiklos perspektyvomis ir pasiūlė mokyklai jungtis prie Kauno informacinių technologijų mokyklos, kurioje norinčių studijuoti yra žymiai daugiau, nei mokykla gali priimti.

Kaišiadorių technologijų ir verslo mokyklos steigėja yra Švietimo ir mokslo ministerija, todėl keisti veiklos kryptį nebus lengva, kadangi visus strateginius ir veiklos planus mokykla privalo suderinti su ministerija.

Kaišiadorių r. savivaldybės inf.
KITM nuotr.

Naujienos iš interneto