Savivaldybės meras pasveikino geriausiai egzaminus išlaikiusius abiturientus

Kaišiadorių rajono savivaldybės meras Vytenis Tomkus ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Rimutė Arlauskienė pasveikino ir apdovanojo Kaišiadorių rajono abiturientus, kurie valstybiniuose brandos egzaminuose  buvo  įvertinti  bent vienu šimtuku, bei  jų  mokytojus.

Šiais metais Kaišiadorių rajone aukščiausius valstybinių brandos egzaminų įvertinimus – 100 balų – gavo 9 rajono abiturientai. Iš lietuvių kalbos ir literatūros gauti 5 šimtukai,  užsienio (anglų)  kalbos – 3 šimtukai, informacinių technologijų – 3 šimtukai. Dviem rajono moksleiviams pavyko pelnyti  netgi  po du  šimto  balų  įvertinimus. Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijoje gauti 6 šimtukai, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijoje gauti 4, Žiežmarių gimnazijoje – 1 šimtukas. 2019 m.  Kaišiadorių rajone buvo gauta 18  šimtukų, 2020 m. – 7, 2021 m. – 17  šimtukų.

Rajono šimtukininkams Savivaldybės meras įteikė padėkas ir simbolines dovanėles, taip pat padėkojo ir juos puikiai brandos egzaminams paruošusiems mokytojams. Meras abiturientams palinkėjo panaudoti mokykloje  gautas ir sukauptas žinias, jų siekti ir ateityje, turėti  savo  tikslų  bei  vertybių ir eiti pasirinkto  tikslo  link. Taip pat, nepasiklysti studijų labirintuose, susidėti tvirtus pagrindus, produktyviai išnaudoti laiką universitete ir  ateityje  garsinti  Kaišiadoris.