Savivaldybės meras pasveikino geriausius rajono abiturientus

Kaišiadorių rajono mokyklas baigę ir iš valstybinių brandos egzaminų 100 balų įvertinimus gavę Kaišiadorių rajono abiturientai susitiko su Savivaldybės meru Vyteniu Tomkumi ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Rimute Arlauskiene. Šiemet aukščiausius įvertinimus gavo septyni Kaišiadorių rajono abiturientai: iš anglų kalbos valstybinio brandos egzamino – 3 Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos abiturientai, po 1 Kruonio gimnazijos ir Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijos abiturientą; iš informacinių technologijų valstybinio brandos egzamino – 2 Žiežmarių gimnazijos abiturientai. Šiems abiturientams ir juos rengusiems mokytojams įteiktos Savivaldybės mero padėkos.

„Džiaugiamės Jūsų pasiektais rezultatais, ypač šiais metais, kuomet dėl susiklosčiusių aplinkybių buvo sunkiau ruoštis valstybiniams brandos egzaminams. Jūs esate pavyzdys, kuris įrodo, kad, turint tikslų ir kryptingai dirbant, galima pasiekti maksimalių rezultatų. Linkiu didžiausios sėkmės ir toliau, nes mokyklos baigimas yra tik viena iš stotelių, ir neatsipalaiduoti, nes tai padės puikius pagrindus tolimesniems darbams“, – sakė Savivaldybės meras Vytenis Tomkus.

Savivaldybės meras domėjosi ir abiturientų studijų planais, paragino neapsiriboti tik viena specialybe ir maksimaliai išnaudoti visas universitetų teikiamas galimybes bei būti aktyviems įvairiose srityse. Taip pat klausė, ko, jų nuomone, trūksta Kaišiadorių rajonui, kad jis būtų patrauklesnis ir patogesnis gyventojams, ko būtinai reikėtų mokyklose, kuriose jie mokėsi.

Tradicija pagerbti ir padėkoti geriausiai valstybinius brandos egzaminus išlaikiusiems abiturientams bei jų mokytojams, padėjusiems pasiekti aukščiausių įvertinimų, savivaldybėje gyvuoja jau ketverius metus.

Kaišiadorių r. savivaldybės inf.
Naujienos iš interneto