Savivaldybės taryba patvirtino vietinės reikšmės kelių tiesimo, taisymo ir priežiūros darbų sąrašą

Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 16 straipsnio 2 dalies 17 punktu ir Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos direktoriaus 2016 m. vasario 1 d. įsakymu Nr. V-102 „Dėl Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšų vietinės reikšmės keliams ir gatvėms tiesti, rekonstruoti, taisyti (remontuoti), prižiūrėti ir saugaus eismo sąlygoms užtikrinti savivaldybėms 2016 metais“, Kaišiadorių rajono savivaldybės taryba 2016 m. balandžio 28 d. sprendimu V17-138 patvirtino lėšų, gautų pagal Kelių priežiūros ir plėtros programą vietinės reikšmės keliams ir gatvėms tiesti, taisyti (remontuoti), prižiūrėti ir saugaus eismo sąlygoms užtikrinti 2016 metais Kaišiadorių rajono savivaldybės teritorijoje, paskirstymą pagal objektų sąrašą.

Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos direktoriui pavesta, gavus Kelių priežiūros ir plėtros programos papildomų lėšų ir įvykus viešųjų pirkimų konkursams, patvirtintą sąrašą patikslinti. Iš viso 2016 metais Kaišiadorių rajono savivaldybei skirta 1 182 200 eurų vietinės reikšmės keliams ir gatvėms tiesti, taisyti (remontuoti), prižiūrėti.

Savivaldybės mero V. Tomkaus teigimu, „kelių tvarkymo poreikiai daug kartų viršija savivaldybės biudžeto galimybes, todėl, sudarydami metinį tvarkomų kelių ir gatvių sąrašą, pirmiausia atsižvelgiame į seniūnų su bendruomenių nariais aptartus prioritetus ir lėšos proporcingai paskirstomos visoms seniūnijoms, tačiau taip pat įvertiname ir viso rajono poreikius. Pirmiausia stengiamės sutvarkyti blogiausios būklės kelius ir gatves, kuriose eismo intensyvumas yra didžiausias. Priimant sprendimus, labai svarbi gyventojų nuomonė, daug dėmesio skiriame naujų gatvių formavimui, siekdami sudaryti palankesnes sąlygas kurtis naujakuriams.

Didžiausi darbai planuojami  Kaišiadorių mieste įrengiant dvi automobilių stovėjimo aikšteles prie daugiabučių gyvenamųjų namų, taip pat atliekant kapitalinį remontą Ąžuolyno gatvės atkarpoje nuo susikirtimo su Vladikiškių gatve iki sankryžos su Serbentų gatve. Numatyti ir kelio Kiemeliai–kolektyviniai sodai (Dalios gatvė) Kaišiadorių miesto seniūnijoje kapitalinio remonto darbai ir Sodų gatvės, Pravieniškių I k., kapitalinio remonto darbai. Kiti  planuojami  darbai numatomi patvirtintame sąraše“.

Kaišiadorių r. savivaldybės inf.

Naujienos iš interneto