Savivaldybės vadovai lankėsi Širvintose

Kaišiadorių rajono savivaldybės meras Vytenis Tomkus, Savivaldybės mero pavaduotojas Algimantas Janavičius, Administracijos direktorius Česlovas Neviera, jo pavaduotojas Tomas Vaicekauskas ir Savivaldybės administracijos atstovai lankėsi Širvintų rajono savivaldybėje, kur susitiko su Savivaldybės mere Živile Pinskuviene, merės pavaduotoja Irena Vasiliauskiene ir administracijos direktore Ingrida Baltušyte – Četrauskiene.

Apsilankymo Širvintų  rajone tikslas buvo  susipažinti  su renovuota gatvių apšvietimo sistema. Susitikimo metu Kaišiadorių rajono savivaldybės vadovai sužinojo, kad renovacijos metu Širvintų rajone buvo pakeisti seni  šviestuvai moderniais elektros  energiją  taupančiais LED šviestuvais. Planuojama, kad modernios technologijos kasmet leis sutaupyti apie 75 proc. gatvių apšvietimui suvartojamos elektros energijos, todėl investicijos atsipirks per 5 metus. Kaip pasakojo Širvintų rajono savivaldybės vadovai, gyventojai yra patenkinti renovuotais šviestuvais, modernia LED technologija ir ryškesne šviesa, kuri nakties metu yra sumažinama.

Susitikimo metu pasidalinta abipuse patirtimi švietimo, kultūros, įmonių ir įstaigų valdymo srityse bei įgyvendinant investicinius projektus.

Šiuo metu Kaišiadorių rajono savivaldybėje atliekama analizė dėl šviestuvų atnaujinimo kaštų ir ekonominės naudos. Svarstomi galimi variantai dėl šviestuvų atnaujinimo visame rajone arba tik Kaišiadoryse, Žiežmariuose, Rumšiškėse, Gudienoje ir Žasliuose.

Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos
Bendrojo skyriaus vyriausioji specialistė Edita Levansavičiūtė