Savo kaime užgėręs rumunas atsibudo Londone

Kam nepasitaiko, kad padauginus alkoholio neprisimeni, kas nutiko. Tačiau atsibusti už kelių tūkstančių kilometrų nuo savo namų – sugeba tikrai ne kiekvienas. Tačiau tokiu nuotykiu dabar gali pasigirti vienas rumunas.

Vienas bedarbis rumunas su savo kompanionais smagiai šnekučiavosi prie alaus bokalų vienoje savo kaimo aludėje. Vyrai gurkšnodami alutį kalbėjosi, kad jiems reikia susirasti darbą ir pradėti dirbti. Po kelių bokalų alaus šios istorijos herojus Mihai Danciu pareiškė savo draugams, kad jis greitai susiras darbą ir išėjo iš aludės. O išėjęs vyras atsibudo jam nepažįstamoje šalyje, kur aplink jį buvo įtartinai daug anglakalbių.

Pasirodo, kad vyras, išėjęs iš aludės, visą savaitę tolo nuo savo gimtojo miestelio, kol galų galiausiai atsibudo Londono „Whipps Cross Hospital“ ligoninėje. Atsibudęs vyras nieko neprisiminė ir buvo visas nusėtas mėlynėmis.

Laimei, keliauninkui rumunui pasisekė, nes tuo metu kaip tik šioje ligoninėje dirbo jo tautietė slaugė, kuri jam ir pasakė, kad jis randasi Londone. Tačiau vyriškis net ne iš karto sugebėjo prisiminti savo vardo, tad slaugė Facebook’e paskelbė pasimetusio vyriškio nuotrauką. Po kurio laiko jo tapatybę patvirtino ir jo draugai iš Rumunijos bei rumunų spauda.

Pasak britų žiniasklaidos, Mihai sugrįžti į tėvynę padės vietos valdžia. Deja, bet darbo jam taip ir nepavyko susirasti…

Naujienos iš interneto