Sekmadienį ryte saugumo valdymo specialistai užkardė net du permetimus

Sekmadienį anksti ryte apie 00 val. 40 min. nakties užkardytas permetimas į I sektorių, o po trijų valandų, apie 03 val. 35 min. – į III sektorių. Viso perimta 15 mobiliojo ryšio telefonų, 15 SIM kortelių ir kiti draudžiami daiktai.

Išpjautos grotos I sektoriuje nepadėjo

Pravieniškių I sektoriuje apie 00 val. 40 min. iš apsaugos poste Nr. 3 gautas pranešimas, kad į būrio Nr. 3 teritoriją permesti du baltos spalvos paketai, kuriuos pasiėmė pro išpjautas lango grotas išlipęs nuteistasis.

Pataisos pareigūnai nedelsiant atliko būrio Nr.3 gyvenamųjų ir pagalbinių patalpų neplaninę kratą gyvenamosios patalpos sienoje padarytoje slėptuvėje rasti du paketai. Išardžius rasta 10 mobiliojo ryšio telefonų, 10 SIM kortelių ir 4 įkrovimo laidai.

Apsaugos perimetro ruože rastas ir trečiasis paketas. Jame rastas plastikinis 0,5 litro butelis su skysčiu, turinčio alkoholio kvapą ir 2 paketai mielių po 100 gr. Permetimą atlikęs asmuo nesulaikytas.

III sektoriuje greitesni buvo pareigūnai

III sektoriuje 03 val. 35 min. taip pat užfiksuotas dviejų paketų permetimas ties nuteistųjų būriais Nr. 14 ir Nr. 17. Abu paketus paėmė pataisos pareigūnai, išardžius rasti 5 mobiliojo ryšio telefonai, 5 SIM kortelės, 1 microSD kortelė ir 10 tablečių „Tadaforce-20“.