Sėkminga pareigūnų operacija – sugauti antrą naktį iš eilės tą patį autoservisą apšvarinę vyrai

Vakar, gruodžio 30 d., Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau Kauno apskr. VPK) pareigūnai Kaune sulaikė du vyrus, kaip įtariama, įvykdžiusius ne vieną vagystę mieste. Pas vieną iš įtariamųjų rasta ir galimai narkotinės medžiagos.

Pareigūnams asmenys įkliuvo po įžūlios vagystės, kai antrą naktį iš eilės įsibrovė ir apvogė tą patį autoservisą. Gruodžio 29 d. apie 10.00 val. Kaune, Prūsų g., buvo pastebėta, kad sugadinus spyną, iš pastato pavogti patalpų drėgmės sausintuvai ir vaizdo stebėjimo kamerų atminties blokai su vaizdo įrašais. Nepraėjus nė parai, gruodžio 30 d. šiek tiek po vidurnakčio, asmenys sugrįžo ir, išdaužus langą, iš patalpų pavogė kasos aparatą, kuriame buvo apie 480 eurų. Dėl patirtų vagysčių padaryta žala tikslinama.

Vos po keliolikos minučių, apie 00.40 val. pareigūnai sulaikė du įtariamuosius – praeityje už panašius nusikaltimus teistus kauniečius (gim. 1977 m. ir 1972 m.). Po įtariamųjų apklausų bus sprendžiama dėl kardomųjų priemonių paskyrimo.

Patikros metu, vieno iš įtariamųjų (gim. 1977 m.) automobilyje buvo rasta galimai narkotinės medžiagos. Po rastos medžiagos tyrimo bus sprendžiama, ar pradėti ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis. Atliekant patikrą, pareigūnai taip pat aptiko ir šio mėnesio pradžioje iš vienos Kauno įmonės pavogtą biocheminį kraujo tyrimo aparatą. Tąkart, gruodžio 5 d. apie 12.00 val. Kaune, Raudondvario pl., buvo pastebėta, kad, sugadinus spyną, buvo įsilaužta į patalpas ir pavogtas minėtas aparatas.

Kauno apskr. VPK Kriminalinės policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl vagystės, pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d. Už tai abiems vyrams gresia bauda arba areštas, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 6-ojo sk. prokurorai.