Šeštadienį Kaišiadorių ugniagesiams darbo netrūko

Gruodžio 29 dienos ankstų rytą, 3 val. 50 min., ugniagesiams buvo pranešta, kad Kaišiadorių rajone, Palomenės seniūnijoje, Vilionių kaime, Pervažos g. 13 dega ūkinis pastatas, netoli degančio pastato yra gyvenamasis namas.

Atvykus ugniagesiams ūkinis pastatas (15×6 m dydžio, medinis, rąstų, stogas dvišlaitis, dengtas šiferiu) degė atvira liepsna. Gaisro metu sudegė dalis pastato (12×6 m) ir viduje buvę namų apyvokos daiktai.

Jau pasikeitus pamainai, 9 val. 35 min., buvo gautas pranešimas, kad Kaišiadorių rajone, Kruonio seniūnijoje, Lapainios kaime laukuose kažkas rūksta, galimai laukai, žolė ar durpės. Atvykę ugniagesiai užgesino 2 arų plote degusią durpingą dirbamą žemę.

12 val. 1 min. gelbėtojų pagalbos prireikė ir Paparčių kaimo gyventojai. Buvo gautas pranešimas, kad Paparčių kaime, Paparčių g. 9 pranešėja negali užsukti dujų baliono. Kartu su ja namuose yra mažamečiai anūkai. Atvykę gelbėtojai užsuko dujų balioną.

15 val. 42 min. gelbėtojų pagalbos paprašė ir greitosios medicininės pagalbos medikai – Strošiūnų kaime jiems reikalinga pagalba išnešanti ligonę, sveriančią apie 100 kg. Atvykę gelbėtojai sąmoningą apie 70 m. moterį išnešė į kiemą ir įkėlė į GMP automobilį.

18 val. 37 min. budinčios Kaišiadorių PGT pamainos vadas pranešė, priešais gaisrinę esančiame name, adresu Gedimino g. 83, kamine dega suodžiai. Namas mūrinis, vieno aukšto, su mansarda, 11×10 m dydžio, stogas dengtas čerpėmis. Budėta, kol suodžiai kamine saugiai išdegė.