Šią savaitę galime sulaukti lietaus

Antradienio orai Šiaurės Lietuvoje keisis palyginti nedaug. Išliks mažai debesuota, be lietaus. Temperatūra naktį nuslūgs iki 0-3 laipsnių šilumos, o dieną kils iki 13-15 laipsnių. Pietų Lietuvą tebedengs tankoki debesys, dieną jų dar pagausės ir kartu padidės lietaus galimybė. Šiame regione naktis bus šiltesnė, apie 5-7 laipsnius, dieną temperatūra sieks apie 12-14 laipsnių šilumos. Vėjas pūs iš šiaurės rytų, rytų krypties jau gerokai ramiau.

Trečiadienį debesys pamažu apdengs jau ir šiaurinius šalies rajonus, jų klodas darysis vis storesnis, vis tamsesnis. Naktį lis daugelyje rajonų, o dieną lietus apims visą šalį. Rytinuose ir centriniuose rajonuose gali lyti smarkiai. Nakties temperatūra svyruos tarp 4-9 laipsnių šilumos, dieną bus nuo 9 iki 13 laipsnių.

Ketvirtadienio naktį dar prasitęs lietus rytinėje šalies pusėje, bet po vidurnakčio lietus pamažu rims. Dieną silpnas lietus pasitaikys jau tik vietomis. Pragiedrulių dieną tikimasi daugiau pietvakarinėje šalies dalyje. Dienos temperatūra kils iki 10-14 laipsnių šilumos.

orai.lt