Šią savaitę orai primins ankstyvą pavasarį

Antradienį išliks debesuoti orai, tačiau vakariniuose rajonuose gali atsirasti pragiedrulių. Debesys žymesnių kritulių neatneš, tačiau naktį kai kur išliks lijundros bei plikledžio tikimybė, o matomumą kai kur mažins rūkas. Vėjas pūs iš šiaurės vakarų, dar šiek tiek stipresnis, 7–12 m/s greičiu. Temperatūra naktį nukris tik iki 1–6 laipsnių šalčio, pajūryje temperatūra išliks silpnai teigiama, o dieną galėsime pasidžiaugti 1–6 laipsniais šilumos.

Trečiadienį trumpam sustiprės anticiklonas, tačiau giedrų orų nesulauksime, vyraus debesuoti su pragiedruliais orai. Kritulių nesulauksime, kai kur nuo antradienio išliks plikledis. Vėjas po truputį rims. Naktį labiau atšalti neleis debesuotumas, taigi oras atšals iki 0–5 laipsnių šalčio, tik pajūryje išliks iki 2 laipsnių šilumos, o dieną sulauksime 0–5 laipsnių šilumos.

Ketvirtadienį anticiklonas trauksis ir slėgis po truputį kris. Vyraus debesuoti orai. Naktį žymesnių kritulių dar nesulauksime, o dieną vakariniuose rajonuose jau iškris nedidelė šlapdriba ar dulksna. Vietomis matomumą mažins rūkas, kai kur susiformuos lijundra bei plikledis. Vėjas pūs iš pietų, naktį 3–8 m/s greičiu, o dieną jau kiek stipresnis, 6–11 m/s greičiu. Temperatūra bus panaši kaip ir antradienį bei trečiadienį – naktį 1–6 laipsniai šalčio, o pajūryje išliks 0–2 laipsniai šilumos, dieną vyraus 0–5 laipsnių šiluma.

Baigiantis savaitei kritulių sulauksime vis dažniau, po truputį stiprės vėjas. Naktys bus dar truputį švelnesnės, o dienomis vyraus teigiama temperatūra.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto