Šią savaitę prognozuojami šilti ir sausi orai

Antradienį Lietuvoje išliks sausi orai. Lietaus debesys nepasirodys. Naktį temperatūra pažemės iki 9–14 laipsnių šilumos. Baltijos pakrantėje bus 15–17 laipsnių. Dieną truputį sustiprėjęs šiaurės vakarų vėjas iš šiaurinių platumų atneš gaivesnį orą. Aukščiausia temperatūra pakils iki 19–24 laipsnių šilumos.

Trečiadienį lietaus taip pat turėtume nesulaukti. Vėjas visai nurims, todėl naktį kai kur pakibs rūkai. Naktį esant mažai debesuotai padangei, temperatūra suskubs kristi. Iki ryto ji pažemės iki 6–11 laipsnių. Ir tik arčiau jūros bus nežymiai šilčiau. Dieną nors ir džiugins saulė, bet temperatūra pakils tik iki 17–22 laipsnių.

Aukšto atmosferos slėgio sūkurys Lietuvos orus lems ir ketvirtadienį. Jis lietaus debesų į mūsų šalį neįsileis. Tik naktį ir rytą kai kur pakibs rūkai, todėl bus drėgniau. Tačiau dieną rūkai išnyks ir džiugins saulė. Dvelks silpnas nepastovios krypties vėjas. Naktį temperatūra nukris iki 5–10 laipsnių šilumos. Baltijos jūros, bei Kuršių marių pakrantėje vietomis išliks 11–13 laipsnių šiluma. Dieną sugrįš 18–22 laipsnių šiluma.

Artėjant savaitgaliui orai mažai keisis. Bus sausa.

orai.lt

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto