Šios vasaros maudymosi kostiumėlių mados

Atėjus šiltiems orams ir prasidėjus vasaros atostogoms, pats metas atsinaujinti savo maudymosi kostiumėlį. Tačiau neretai besirenkant maudymosi kostiumėlį prie jo paieškų tenka praleisti gana nemažai laiko. Tad savo skaitytojoms norime palengvinti šią „sunkią dalią“ ir nusprendėme apžvelgti šios vasaros maudymosi kostiumėlių tendencijas bei madas. Tikimės, kad tai palengvins jūsų ilgas paieškas ir padės apsispręsti.

Dviejų dalių maudymosi kostiumėlis

Dviejų dalių bikinis yra kone pats populiariausias ir labiausiai moterų mėgstamas maudymosi kostiumėlis. Tai yra modernus, madingas ir tikrai išsiskiriantis iš margos spalvų jūros pasirinkimas. Mados ekspertai šiemet siūlo rinktis bikinį, kuris būtų sudarytas iš dviejų kontrastingų spalvų.

dviejų spalvų maudymosi kostiumėlis

Toms, kurios labiau mėgsta sportinio stiliaus bikinius, apatinės dalies juosmuo turėtų būti vienos spalvos, o viršutinės dalies po krūtine einanti juostelė – kitos spalvos įtraukiant įvairias susikertančias dviejų spalvų juosteles.

bikini

Baltos spalvos bikinis

Pasirinkusios baltos spalvos bikinį niekada neprašausite pro šalį. Ypač, jeigu jau spėjote pasilepinti saulės spinduliais ir įgauti rusvą atspalvį. Pasipuošusios baltu dviejų dalių maudymosi kostiumėliu tik dar labiau paryškinsite savo kūno įdegį.

baltas bikini

Maudymosi kostiumėliai su aukštu liemeniu

Dar viena šios vasaros maudymosi kostiumėlių tendencija – maudymosi kostiumėliai aukštu liemeniu. Merginoms, kurios mėgsta vientisus maudymosi kostiumėlius ir, galbūt, kažkiek drovisi pasipuošti dviejų dalių bikiniu, šis variantas turėtų būti kaip tik. Tai tarsi pereinamasis variantas iš vientiso maudymosi kostiumėlio į dviejų dalių bikinį.

maudymosi kostiumėlis aukštu liemeniu

maudymosi kostiumėliai aukštas liemuo

Įvairių raštų bikini

Tikriausiai nerasime nei vienos moters ar merginos, kurios drabužių spintoje nebūtų nieko su gėlių ar kitų raštų motyvais. Gėlėmis bei įvairiais kitais raštais marginti maudymosi kostiumėliai taip pat yra labai populiarūs. Ir, panašu, kad ši tendencija išliks dar ilgai. Tad įsigijusios maudymosi kostiumėlį su kokiais nors gėlių, tropikų motyvais ar kitais raštais – tikrai neprašausite pro šalį.

bikini mergina

bikini mados

Vientisi maudymosi kostiumėliai

Tos, kurios nori paslėpti savo figūros trūkumus (arba priešingai – kaip tik paryškinti), turėtų rinktis vientisus maudymosi kostiumėlius. Šie maudymosi kostiumėliai tiesiog nepavaldūs laikui ir visuomet išlieka madingi. Vientisas maudymosi kostiumėlis puikiai išryškina kūno linijas.

maudymosi kostiumėliai

vientisas maudymosi kostiumėlis

Maudymosi kostiumėlis su geometriniais iškirpimais

Naujausia šios vasaros maudymosi kostiumėlių tendencija – geometriniai iškirpimai. Merginos, kurios šiais metais nenori atsilikti nuo maudymosi kostiumėlių mados, turėtų paieškoti tokio maudymosi kostiumėlio, kurio viršus ar apačia būtų su įvairiais geometriniais iškarpymais. Toks maudymosi kostiumėlis tikrai patrauks aplinkinių dėmesį.

maudymosi kostiumėlis su geometriniais raštais

maudymosi kelnaitės

Naujienos iš interneto