Širdį draskanti nuotrauka, kurios istorija sugraudino milijonus

Maži vaikai dažnai svajoja tapti superherojais, kad galėtų pagelbėti kitiems, kuriuos užklumpa nelaimės. Daugeliui tai tik ir lieka svajonėmis. Tačiau tai, ką padarė 11-metis Liang Yaoyi, tapo tikru herojišku poelgiu, kuris sužavėjo visą pasaulį, o nuotrauka, kurioje gydytojai lenkiasi mirusiam pacientui, sugraudino milijonų širdis.

11-metis Liang Yaoyi iš Kinijos, atrodo, buvo sveikas vaikas, kaip ir daugelis jo bendraamžių. Jis su savo vyresniu broliu ir seserimi gyveno Šenzene. Tačiau 2014 metų balandžio mėnesį vieną dieną berniukui pradėjo svaigti galva. Sesuo pamanė, kad jos brolis tiesiog peršalo. Tačiau kitą rytą berniukui pasidarė taip blogai, kad jis vos galėjo paeiti.

Nuvežus berniuką į ligoninę, jam buvo diagnozuotas smegenų vėžys. Berniuko mama paaukojo visas savo santaupas jo gydymui, prie gydymo prisidėjo ir artimieji, tačiau, po operacijos ir gydymo chemoterapija ligos įveikti nepavyko. Berniukas pralaimėjo kovą su šia klastinga liga. Tačiau vienas jo noras padarė jį superherojumi, kuriam lenkėsi net ir jį gydę gydytojai.

Kai gydytojai pranešė blogą žinią, jog vilčių nugalėti vėžį nėra, berniukas savo mamai pasakė, kad po mirties jis savo organus nori paaukoti ir išgelbėti kitų vaikų gyvybes. Pasak berniuko artimųjų, apie donorystę jis sužinojo mokydamasis mokykloje, kuomet vienos pamokos metu buvo pasakojama apie kaulų čiulpų transplantaciją, galinčią išgelbėti žmonių gyvybes.

„Aš mačiau žmones, darančius gerus darbus ir manau, kad jie yra geri. Aš taip pat noriu būti geras vaikas“, – cituojami berniuko žodžiai savo mamai leidinyje „China Daily“.

Liang mirė 2014 metų birželio 6 dieną. Gydytojams pavyko berniuko kepenis ir inkstus transplantuoti sunkiai sirgusiems vaikams. Berniuko sesuo Lijun įsitikinusi, kad po mirties paaukojęs savo organus Liangas „ir toliau savaip gyvena“.

Visą pasaulį aplėkusioje nuotraukoje ir užfiksuotas jautrus momentas, kai Liang’ą gydę medikai triskart lenkiasi atsisveikindami su jaunuoju superherojumi.

Naujienos iš interneto