Šis savaitgalis ugniagesiams buvo ypač darbingas. Didžiuliai sausos žolės plotai išdegė Paparčių ir Žaslių seniūnijose

Birželio 15 dieną, 11 val. 57 min., ugniagesiai gavo pranešimą, kad Žiežmariuose, Vilniaus g. 60 dega automobilis. Atvykus gelbėtojams automobilis MB A170 degė atvira liepsna. Gaisro metu sudegė visos degios automobilio detalės.

Tą pačią dieną, vos po keliasdešimties minučių, 12 val. 17 min., buvo gautas dar vienas iškvietimas, kad Kaišiadorių rajone, Paparčių kaime, dega žolė. Po dešimties minučių atvykus pirmiesiems ugniagesiams paaiškėjo, kad dega didelis plotas žolės atskirais šaltiniais. Gaisro gesinimui buvo iškviestos papildomos gelbėtojų pajėgos. Tačiau, vykstant papildomoms pajėgoms į gaisro vietą, buvo gautas dar vienas pranešimas apie degančią žolę Žaslių seniūnijoje, Žibavičių kaime. Čia degė apie 2 ha žolės. Gaisro metu Paparčių kaime išdegė 1,5 ha žolės bei kelios sausos pušys. Bendras išdegusios žolės plotas – 3,5 ha.

17 val. 1 min. buvo gautas pranešimas, kad Rumšiškių miestelyje, Marių gatvėje, prie Kauno marių, jau 10 min. mato žmogaus drabužius bei automobilį, tačiau paties žmogaus nematyti. Gelbėtojams bevykstant į tariamos nelaimės vietą 17 val. 12 min. buvo gautas papildomas pranešimas, kad žmogus atsirado.

Šeštadienį, birželio 16 dieną, 13 val. 10 min., gautas pranešimas, kad Kaišiadoryse, Pramonės g. 2, vyras neatidaro durų, namie įjungta viryklė. Atvykę gelbėtojai laužtuvu atidarė medines duris, įleido policijos pareigūnus ir užsuko dujų balioną.

Sekmadienio naktį, 7 min. po 2 val. nakties, buvo gautas pagalbos prašymas iš greitosios medicininės pagalbos, kad Kaišiadoryse, Gedimino g. 137 name, reikalinga pagalba išnešti sunkiasvorį ligonį. Ligonis buvo išneštas ir įkeltas į GMP automobilį.

Tos pačios dienos popietę, 15 val. 25 min., didžiulės gelbėtojų pajėgos buvo išsiųstos į Palomenės kaimą. Čia buvo gautas pranešimas, kad susidūrė keleivinis autobusas MB ir lengvasis automobilis „Toyota Avensis“. Po eismo įvykio yra prispaustas žmogus. Atvykus gelbėtojams paaiškėjo, kad prispaustų žmonių nebuvo. Autobusu važiavo 16 keleivių, kurie nenukentėjo. Vairuotojas po medikų apžiūros išgabentas į gydymo įstaigą. Lengvojo automobilio vairuotojui buvo uždėtas kaklo įtvaras ir sąmoningas perduotas medikams. Gelbėtojai atjungė transporto priemonių akumuliatorius ir 40 metrų kelio atkarpoje nušlavė duženas bei nuplovė kelio dangą.

Kaip vėliau paaiškėjo, eismo įvykis įvyko, kuomet „Toyota Avensis“ automobilio vairuotojas kliudė priešpriešinėje eismo juostoje važiavusią transporto priemonę „Mercedes-Benz“. Lengvojo automobilio vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,06 prom.

Grįžus į gaisrinės stotį, neužilgo buvo gautas naujas iškvietimas. 18 val. 4 min. gelbėtojų pagalbos vėl prireikė greitosios medicininės pagalbos darbuotojams. Jie pranešė, kad iš Gedimino g. 127 namo reikalinga pagalba išnešti sunkiasvorę ligonę. Atvykę gelbėtojai ligonę išnešė ir įkėlė į GMP automobilį.

22 val. 53 min. vėl buvo gautas pranešimas, kad prie Gedimino g. 77 namo asmenys degina laužą, galimai padangas. Vėliau paaiškėjo, kad buvo kūrenama šašlykinė, kuri buvo užgesinta iki atvykstant PGT.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto