Skandalas Žiežmarių gimnazijoje: tėvai liko šokiruoti išgirdę, kaip mokytoja veda pamoką (video)

Šiomis dienomis Žiežmarių gimnazija sulaukė ypač didelio žiniasklaidos ir visuomenės dėmesio, kuomet tėvai internete paviešino mokytojos bendravimą su mokiniais. Lietuvių kalbos pamokos metu padarytas garso įrašas tikrai verčia sunerimti tokiu mokytojos bendravimo tonu su vaikais.

Įrašą paviešinusi mokinio mama rašė: „Daug svarsčiau ir dėliojau pliusus bei minusus šiam savo poelgiui, bet… matant tokį abejingumą, vis tik nusprendžiau už savo vaiką kovoti dantim bei nagais, nes daugiau už jį taip kaip mama nestovės nieks. Negaliu leisti, jog jo vaikystę temdytų tokie įvykiai ir prisiminimai. Išleisdami vaikus į mokyklą tikimės, jog jie įgaus naujų žinių ir pasieks gerų rezultatų, tačiau kaip jų siekt TOKIO pobūdžio pamokose… Ir nemanau, jog perdedu griebdamasi tokių kraštutinumų… Tai tik maža ištrauka iš vykstančios pamokos. Aš tikiu, jog mano vaikas daugiau niekada nepatirs tokio elgesio iš suaugusių asmenų, nes žinos, jog už jo nugaros tvirtai stovi jo MAMA!“ – prie paviešinto vaizdo įrašo rašo mama.

Klausantis paviešinto garso įrašo girdima, kaip mokytoja pakeltu tonu bendrauja su mokiniais. Kartais net negaili jiems užgaulių žodžių ir įžeidinėja juos. Išsigandusiems ir susijaudinusiems vaikams sunku susikaupti ir susikoncentruoti į atliekamas užduotis.

Į šią situaciją sureagavo ne tik mokyklos direktorė, bet ir pats Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos naujasis ministras Algirdas Monkevičius. Be švietimo bendruomenės šis įrašas neliko nepastebėtas ir kitų Lietuvoje gerai žinomų asmenų.

Suprantama, kad šiais laikais ir vaikai būna ne auksiniai ir savo elgesiu sugeba išvesti mokytojus iš pusiausvyros. Tačiau viskam turi būti ribos – tiek mokinių bendravime su mokytojais, tiek ir mokytojų bendravime su mokiniais.

Savo skaitytojams taip pat suteikiame galimybę paklausyti šio garso įrašo.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto