Skirta lėšų įsigyti būstui pabėgėlių šeimai iš Ukrainos

Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija kreipėsi į visų savivaldybių merus ir prašė padėti 58 Lietuvos Respublikos piliečiams ar lietuvių kilmės asmenims, norintiems persikelti į Lietuvos Respubliką iš karo zonų Ukrainoje.

Kaišiadorių rajono savivaldybės administracija pabėgėlių perkėlimo į Lietuvą galimybes derina su Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, Užsienio reikalų ministerijos atsakingais darbuotojais, kurie pateikė duomenis apie Ukrainoje gyvenančių asmenų konkrečius prašymus.

Kaišiadorių  rajono  savivaldybės taryba 2015 m. rugsėjo 24 d. priėmė sprendimą skirti lėšų Socialinio būsto ir turto inventorizavimo programai vykdyti būstui, kuris pabėgėlių šeimai bus nuomojamas rinkos kaina, įsigyti. Būstą planuojama įsigyti iki  gruodžio  mėnesio.

Į Kaišiadorių rajono savivaldybę gruodžio mėnesio pabaigoje turėtų atvykti gyventi jauna, trijų asmenų, lietuvių kilmės Vyto Petrašiūno šeima.

Valstybės paramos teikimą, įskaitant mėnesinių pašalpų mokėjimą, valstybinės kalbos  mokymą, švietimą, užimtumą ir  kitas veiklas organizuos LR socialinės apsaugos ir  darbo  ministerija.

Kaišiadorių r. savivaldybės informacija

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto