Skirta lėšų Paukštininkų gatvėje įrengti dviračių ir pėsčiųjų taką

Susisiekimo ministerija skyrė ES fondo lėšų pėsčiųjų ir dviračių takui įrengti Kaišiadorių mieste, Paukštininkų gatvėje. Kaišiadoryse pėsčiųjų eismo ir dviračių transporto infrastruktūra yra plėtojama, tačiau būtina užtikrinti trasų vientisumą ir jų dangos kokybę.

Pasak susisiekimo ministro, šiuo metu Paukštininkų gatvės dviračių takas yra prastos būklės, trūksta kai kurių jo atkarpų, todėl neįmanoma juo saugiai pasiekti centrinės miesto dalies. Neretai gyventojai neturėdami išeities eina arba važiuoja dviračiais tiesiog gatvių kelkraščiais, kas yra nesaugu. Artėjant tamsiajam metų laikui jie taps dar mažiau pastebimi. Todėl būtina užtikrinti, kad Kaišiadoryse, kur nemaža gyventojų dalis centrą pasiekia pėsčiomis arba dviračiais, galėtų saugiai ir patogiai judėti savo mieste.

Projektas skirtas pagerinti pėsčiųjų ir dviratininkų susisiekimo sąlygas Kaišiadoryse didinant gyventojų mobilumą ir prisidedant prie aplinkos taršos mažinimo. Projekto įgyvendinimo metu planuojama įrengti pėsčiųjų ir dviračių taką Paukštininkų g., 0,418 km ilgio ir 2,5 m pločio, dviračių tako danga – asfaltbetonis.

Bendra projekto vertė 117 759,00 Eur, t. t. 36.778,68 Eur Europos regioninės plėtros fondo lėšos.

Naujienos iš interneto