Sodų bendrijoje „Baltasis berželis“ degė ūkinis pastatas, o greitkelyje – automobilis

Spalio 14 dieną, 11 val. 12 min., ugniagesiams gelbėtojams buvo pranešta, kad Kaišiadoryse, sodų bendrijoje „Baltasis berželis“, Pamiškio gatvėje dega ūkinis pastatas. Į gaisravietę nedelsiant išskubėjo du ugniagesių gelbėtojų skyriai iš Kaišiadorių ir Gudienos ugniagesių komanda.

Po 7 min. nuo gauto pranešimo pradžios į gaisravietę atvykus pirmiesiems ugniagesiams paaiškėjo, kad dega vienos aukšto, 3×6 m dydžio, medinis sandėliukas, kurios stogas dengtas šiferiu. Šalia, vos už 3 metrų nuo degančio sandėliuko, stovi 4×4 m dydžio sodo namelis.

Ugniagesiai gaisrą lokalizavo per 8 min., o dar po 12 min. buvo paskelbta apie gaisro likvidavimą. Gaisro metu nudegė ir buvo nuardyta 5 m² stogo dangos, nudegė medinė perdanga, apdegė kambariukas (6 m²), išdegė viduje buvę namų apyvokos daiktai.

Laimei, dėl ugniagesių profesionalumo, pavyko išsaugoti už 3 metrų esantį medinį sodo namelį.

Vakare, 19 val. 7 min., vėl suskambo ugniagesių aliarmas. Buvo gautas pranešimas, kad Kaišiadorių rajone, kelio A1 Vilnius – Kaunas 78-ame kilometre, dega automobilis.

Atvykus ugniagesiams degė lengvojo automobilio BMW 420 (pagaminto 2016 m.) variklio skyrius. Gaisro metu išdegė variklio skyrius. Iki atvykstant ugniagesiams automobilį savininkas pats gesino gesintuvu.

Kiek vėliau, 21 val. 30 min., buvo gautas dar vienas pranešimas, kad Kaišiadoryse, Vilniaus gatvėje, nuo kelio nuvažiavo automobilis.

Atvykus gelbėtojams automobilis buvo nuvažiavęs nuo kelio, prispaustų žmonių nebuvo. Gelbėtojai atjungė transporto priemonės akumuliatorius ir buksyravimo lynu automobilį ištraukė.