Stasiūnuose siautėja padegėjas? 3 gaisrai per vieną parą

Panašu, kad Stasiūnų kaime įsisiautėjo padegėjas. Vien sekmadienį ugniagesiai šiame kaime gesino net trys gaisrus, kurie, panašu, savaime tikrai negalėjo kilti.

Sausio 26 dienos naktį, 2 val. 14 min., buvo gautas pranešimas, kad Kaišiadorių rajone, Žiežmarių apylinkės seniūnijoje, Stasiūnų kaime, Ateities gatvėje dega pastatas, viduje matyti ugnis, daug dūmų. Pirmieji ugniagesiai gaisro vietoje pasirodė po 7 minučių nuo gauto skambučio pradžios. Jiems atvykus paaiškėjo, kad pastate dega sukurtas laužas. Gelbėtojai per kelias minutes gaisrą numalšino.

Vykstant iš gaisravietės, 2 val. 34 min., Kaišiadorių PGT skyrininkas radijo stotimi pranešė, kad Stasiūnų kaime užgesinę gaisrą Ateities gatvėje, už 100 metrų pastebėjo kylančius dūmus iš Parko gatvėje esančio pastato. Nuvykus į vietą pastato viduje degė sukrautas šienas. Pats pastatas 15×10 m dydžio, viena dalis mūrinė, kita akmeninė, stogas dengtas šiferiu. Gaisro metu sudegė apie 2 tonas šieno.

Tos pačios dienos vakarą, 19 val. 27 min., vėl buvo gautas pranešimas, kad Stasiūnų kaime, Ateities gatvėje dega šieno rulonas, kyla žiežirbos. Nuvykus į vietą paaiškėjo, kad laukuose dega šieno rulonas.

Vos po vienos minutės nuo prieš tai gauto pranešimo apie gaisrą Stasiūnuose, 19 val. 28 min., buvo pranešta, kad Palomenės seniūnijoje, Beištrakių kaime, Šešuvos gatvėje, gyvenamajame name nuo krosnies buvo užsidegusi sienelė, tapetai. Namas medinis, vieno aukšto. Laimei, namo savininkas, pastebėjęs gaisrą, nepasimetė, pats išardė sienelę ir užgesino gaisrą.