Su visu „kraiteliu“ išmetę šuniuką soduose, šeimininkai patys jį pasmerkė žūčiai

Gyvūnai – ne daiktai. Jais taip pat reikia rūpintis nuo mažens iki pat mirties. Tačiau kai kuriems šeimininkams, jeigu galima taip juos pavadinti, atrodo visai kitaip. Dar prieš nusprendžiant įsigyti kokį nors gyvūnėlį, ne kartą reikia gerai apsvarstyti ar tikrai sugebėsite juo pasirūpinti ir jis netaps tik našta, kuria norėsite atsikratyti?

Kaišiadoriečiams.lt Facebook’o grupėje, kurioje yra virš 3,6 tūkst. aktyvių mūsų skaitytojų, viena moteris patalpino šuniuko, kuris buvo aprengtas netgi drabužėliais, nuotrauką. Prie nuotraukos moteris parašė komentarą: „Šiandien ryte (red. – lapkričio 28 d.) Ščebnicos gatvėje (Girelės sodai) išmestas šuniukas su raudonais rūbeliais. Paliktas maišas ėdalo ir guolis. Tarnybos informuotos. Gal kas matėte kas turėjo šį šuniuką? Ieškomas šeimininkas, jeigu taip galima pavadinti, kas taip pasielgė. Šuo pašalinių neprisileidžia.“

Žmonės pradėjo dalintis pamestinuko nuotraukomis tikėdamiesi, kad atsiras jo šeimininkai ir, supratę, ką padarė, pasiims jį namo. Bandyti pagelbėti šuniukui buvo atvykę ir gyvūnų prieglaudos „Lesė“ atstovai. Tačiau šuniukas nieko prie savęs neprisileido. Jį pagauti ir priglausti bandė ir kiti žmonės, tačiau nesėkmingai. Pasimetęs ir išsigandęs mažylis klaidžiojo gatvėmis ieškodamas savo namų.

Deja, bet, kaip ir buvo galima tikėtis, nutiko blogiausia. Jau sekančia dieną šuniuko kūnelį žmonės matė partrenktą greitkelyje.

Artėja Kalėdų metas, kuomet vieni kitiems dovanojame dovanas, pildome jų slapčiausius norus. Būkite supratingi, nedovanokite vieni kitiems gyvų dovanų, jeigu nesate įsitikinę, jog tokia „dovana“ jums vėliau neatsibos. Atsibodusį daiktą galima padėti į lentyną ar stalčių, tačiau gyva dovana teks rūpintis iki gyvenimo pabaigos.