Sugrįš vasariškai šilti orai

Pirmadienį turėtume sulaukti malonesnės šilumos. Naktį dangumi slinks tankoki debesys, bet palis tik kai kur vakaruose. Dieną debesų taip pat bus nemažai, kartkartėmis švies saulė, kai kur negausiai palynos. Pūs stiprokas pietvakarių vėjas, ypač dieną, bet temperatūra jau bus aukštesnė, naktį vės iki 6–11, prie jūros bus apie 13, o dieną šils iki 18–22 laipsnių.

Antradienį lietaus tikimybė dar labiau menks, vėjas bus silpnesnis, o temperatūra vienu kitu laipsniu bus aukštesnė.

Antradienio naktį debesys tai praretės, tai vėl sutankės, bet žymesnio lietaus nenumatoma, nebent nukris tik vienas kitas lašas lietaus. Dvelks nestiprus pietvakarių, pietų vėjas. Naktį ir rytą vietomis nusidrieks rūkas. Paryčiais oras atvės iki 9–14 laipsnių šilumos, pajūryje temperatūra svyruos apie 16 laipsnių.

Antradienio dieną piečiau Lietuvos stiprės anticiklonas, jo pakraščiu, mūsų šalies link, pajudės šilta oro masė. Pradedant pietiniais ir vakariniais rajonais dangus giedrės, nušvis kaitri saulė. Tankesni debesys didžiąją dienos dalį sukiosis tik šiaurės rytiniuose rajonuose, čia gali nukristi keli lašai lietaus. Vėjas išliks pietinių krypčių, nestiprus. Dieną pasirodžius saulei oras sparčiai šils, po pietų termometrai rodys 20–24 laipsnius šilumos.

Trečiadienį vakarine anticiklono dalimi iš Vidurio Europos, mūsų šalies link, plūs dar šiltesnis oras. Naktį debesys išsisklaidys visoje šalyje, lietaus nenumatoma. Pietų, pietvakarių vėjas bus vos juntamas. Ramią naktį vietomis formuosis rūkas. Naktis bus šilta, temperatūra nekris žemiau 11–16 laipsnių.

Trečiadienio dieną iš pietvakarių atkeliaus vasarai būdinga oro masė. Vyraus saulėti ir sausi orai, debesų bus tik vienas kitas, dvelks šiltas pietų, pietvakarių vėjas. Antroje dienos pusėje temperatūra šoktelės iki 22–27 laipsnių šilumos.

Ketvirtadienį laikysis gražūs ir vasariškai šilti orai: dangus bus mažai debesuotas, nelis, pūs šiltas pietų vėjas. Naktį temperatūra pažemės iki 11–16, dieną vėl kils iki 22–27 laipsnių.

Penktadienį didesnių orų permainų nenumatoma – laikysis saulėti ir sausi orai, temperatūra mažai skirsis nuo ketvirtadienio.

Savaitgalį orai keisis – šilumą išstums lietingas atmosferos frontas.

Naujienos iš interneto