Sukome „EIKIRTU“ ratą Vienybės šventėje

Kaišiadoriečių vienybės šventėje Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centras organizavo žaidimą „EIKIRTU“. Dalyviai suko spalvingą „EIKIRTU“ ratą, traukė korteles su turistiniais objektais, keliavo rajono žemėlapiu ant žolės ir ieškojo teisingos vietos. Žaidimo tikslas – pasitikrinti savo turistines ir geografines žinias apie Kaišiadorių kraštą bei sužinoti, ko dar nežinai, ką galima aplankyti rajone. Nors žaidimas turėjo vykti tik dvi nustatytas valandas, norinčiųjų žaisti buvo gerokai daugiau, tad ratą sukome du kartus ilgiau nei buvo suplanuota.

Kaišiadoriečių vienybės šventė 2018 EIKIRTU (8)

Džiugu, kad dalyviai buvo draugiški ir padėjo vieni kitiems įveikti sudėtingesnes užduotis. Smagu, kad pažaisti užsuko daugybė kraštiečių, taip pat labai džiaugiamės, kad nepabijojo žaisti ir kauniečiai, jonaviškiai bei kiti svečiai. Kauniečių komanda, surinkusi 5 balus ir gavusi knygą „Kaišiadorys. Kelių ir idėjų sankryža“, per pertrauką ją išstudijavo ir sugrįžo žaisti dėl rėmėjo „Algirdo medus“ prizo. Ir jiems pasisekė! Smagu, kad žemėlapis buvo nuolat gyvas, ypač noriai žaidė vaikai, ieškodami teisingų objektų vietų su tėvų ir draugų pagalba. Ypač džiaugiamės tais, kurie, jau laimėję prizus, grįžote žaisti dar, ne dėl prizų. Tikimės, kad žaisdami žaidimą bei apsilankę TVIC ir muziejaus palapinėje, pilnoje turistinės ir istorinės informacijos apie Kaišiadorių rajoną, praturtinote savo žinias ir tai dar labiau paskatins keliauti po Kaišiadorių rajoną.

Kaišiadoriečių vienybės šventė 2018 EIKIRTU (7)

Žaidimą vedė Giedrė Streikauskaitė su savanorėmis Paulina Šakaite ir Aušrine Gribačiauskaite. Ačiū Vytautui Budvyčiui ir Jurgitai Treinytei už pagalbą žaidimo teritorijoje. Daugiausiai balų surinkusieji dalyviai gavo rėmėjo „Algirdo medus“ dovanų. Žaidimą gamino Andrejus Tomenko. Už prisidėjimą medžiagomis esame dėkingi Gedgaudui Radzevičiui ir Viliui Sabaliauskui. Už skanią košę – Viditai Jonaitei. Tikimės dar ne kartą susitikti prie EIKIRTU rato ir keliauti dar gausesniu turistiniu žemėlapiu.

Kaišiadoriečių vienybės šventė 2018 EIKIRTU (3)

Kaišiadorių TVIC darbuotojos Rūta Ramanauskienė ir Asta Sabaliauskienė bei savanoris Tadas Zareckas darbavosi TVIC palapinėje platinant turistinę informaciją bei kaišiadorietiškus suvenyrus. Dėkojame Žaslių kultūros ir tradicinių amatų centrui už palapinę.

Kaišiadoriečių vienybės šventė 2018 EIKIRTU (10)

Diskusijų palapinėje vyko viktorina „Ar pažįsti Kaišiadorių kraštą?“, kurią vedė Kaišiadorių TVIC vadybininkas Aurelijus Balčiūnas. Laimėjusi komanda „Varsa“ gavo prizą – pasivažinėjimą retro automobiliu. Prizo steigėjas – asociacija „Retromobile“.

Kaišiadorių TVIC informacija
Nuotraukų autoriai: Giedrė Streikauskaitė, Rūta Ramanauskienė, Vytautas Budvytis

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto