Sulaikymo metu buvo užpulti Kaišiadorių rajono policijos komisariato pareigūnai

Kad policijos pareigūnų darbas reikalauja profesionalumo, fizinio pasirengimo ir visuomet yra lydimas konfliktinių bei pavojingų situacijų žino kiekvienas. Tačiau net ir nuvykęs į paprastą iškvietimą ar atlikdamas paprasčiausius veiksmus niekada negali žinoti, su kokiais asmenimis teks susidurti ir ko galima iš jų laukti. Tuo dar kartelį šeštadienį teko įsitikinti ir Kaišiadorių rajono policijos komisariato pareigūnams.

Birželio 3 d. apie 13 val. 25 min. Kaišiadorių r., Karčiupio kaime, sulaikant įtariamąjį pagal LR BK 145 str. (grasinimas nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą arba žmogaus terorizavimas) vyrą, gimusį 1989 m., pastarasis ir atbėgę jo brolis bei motina pasipriešino fiziniu smurtu Kauno apskr. VPK Kaišiadorių r. PK tyrėjams, griebė už amunicijos diržų, tampė už uniformų, draskėsi, aktyviais veiksmais trukdė sulaikymui.

Pareigūnai dėl  apdraskymų gydomi ambulatoriškai. Vienas įtariamasis, gimęs 1989 m., konflikto metu pasišalino ir yra ieškomas, kiti įtariamieji moteris (gimusi 1970 m.) ir vyras (gimęs 1995 m.) uždaryti į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 286 str. (pasipriešinimas valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui).

Policijos komisariato tyrėjams pasipriešinusiems vyrui ir moteriai gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės atėmimas iki trejų metų.