Sulaikyti asmenys, Kaišiadoryse užpuolę ir sumušę vairuotoją bei apgadinę automobilį

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kaišiadorių rajono policijos komisariate (toliau – Kauno apskr. VPK Kaišiadorių r. PK) atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 284 str., dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Liepos 26 dieną, apie 20 val. 30 min., Kaišiadorių miesto gatvėje keletas jaunuolių spyrė į lėtai važiuojantį automobilį „Opel Astra“, kurį vairavęs vyras, gimęs 1952 m., netrukus sustojo. Jaunuoliai apgadino sustojusį automobilį, smūgiavo vairuotojui bei užpuolė dar vieną vyrą, kuris atėjo ginti „Opel“ vairuotoją. Kauno apskr. VPK Kaišiadorių r. PK pareigūnai operatyviai sureagavę į gautą pranešimą, iš karto sulaikė įtariamuosius, gimusius 1993 m., 1989 m. ir 2000 m. Įtariamieji sulaikyti ir patalpinti į areštinę. Liepos 28 d. jaunuoliams paskirtos kardomosios priemonės – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Įtariamiesiems už tai gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja ir organizuoja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros Šeštojo skyriaus prokurorai.

Policijos pareigūnai dėkoja pilietiškiems gyventojams ir ragina visus asmenis, pastebėjusius galimai daromą nusikalstamą veiką, nelikti abejingais bei apie tai nedelsiant pranešti bendruoju pagalbos telefonu 112.