Sulaikyti plėšimais sostinėje įtariami asmenys

Sulaikyti asmenys, įtariami plėšimais sostinės Šeškinėje ir Fabijoniškėse. Trys įtariamieji (du gimę 1994 m., vienas – 1997 m.) uždaryti į areštinę. Artimiausiu metu bus sprendžiamas klausimas dėl kardomųjų priemonių jiems skyrimo.

Š. m. spalio mėn. paskutinę savaitę ir lapkričio mėn. pradžioje sostinės Šeškinės ir Fabijoniškių mikrorajonuose padaugėjo pranešimų dėl plėšimų, kurių pagrindinis požymis – fizinės jėgos panaudojimas, pasireiškiantis smaugimu iš už nugaros ir daiktų iš nukentėjusiųjų atėmimu. Pareigūnų duomenimis, buvo įvykdyti septyni identiško pobūdžio plėšimai.

Nedelsiant buvo sudaryta grupė pareigūnų, kurie atliko daug neviešo pobūdžio veiksmų, išanalizavo įvykių vietose gautus vaizdo įrašus ir identifikavo šiuos sunkius nusikaltimus padariusius asmenis.

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybės tyrimo valdybos 2-ojo skyriaus pareigūnai, bendradarbiaudami su Vilniaus miesto trečiojo policijos komisariato pareigūnais, operatyviai nustatę asmenų grupuotę, vykdančią tokio pobūdžio nusikalstamas veikas, lapkričio 10-osios vakarą ją sulaikė. Visi trys policijai žinomi sulaikytieji uždaryti į areštinę.

Ikiteisminiams tyrimams vadovauja ir jį kontroliuoja Vilniaus apygardos prokuratūros Vilniaus apylinkės prokuratūros 1-ojo skyriaus prokurorai.

Naujienos iš interneto