Šuo nukando pedofilo „įrankį“, kai šis bandė įlipti per langą ir išžaginti mergaites

Saline, Arkanzaso valstijoje (JAV), pedofilas gavo tai, ko nusipelnė. Nors gal tiksliau būtų sakyti prarado tai, ko nenusipelnė. Jo „įrankis“ atsidūrė šeimą saugojusio pitbulterjero skrandyje.

52 metų pedofilija kaltinamas Randle James Salino mieste, Arkanzase (JAV), naktį eidamas gatve pamatė pravirą namo pirmo aukšto langą, pro kurį matėsi miegančios dvi 3 ir 6 metų amžiaus sesutės. Nusprendęs patenkinti savo iškrypėlišką norą vyriškis nusprendė per langą įsibrauti į miegančių mergaičių kambarį ir jas išžaginti. Tačiau, po bandymo patekti į mažamečių kambarį pedofilas gavo daug daugiau, negu galėjo tikėtis. Jam lipant pro langą mergaites nuo įsibrovėlio puolė gelbėti šeimos pitbulterjerų veislės šuo, kuris tiesiog nukando iškrypėlio genitalijas ir jas prarijo.

Išgirdęs riksmą ir pamatęs kas nutiko mergaičių tėtis iškart paskambino skubios pagalbos tarnyboms. Pasak mergaičių tėčio, pedofilo skausmas netekus savo genitalijų buvo toks milžiniškas, kad jis net nebandė sprukti.

Pristačius jį į ligoninę pedofilo žaizdas gydę medikai sakė, kad nebegalėjo niekuo jam padėti, nes jo „pasididžiavimas“ buvo šuns skrandyje. Pasak medikų, vyro sužalojimai buvo tikrai rimti, tačiau pavojaus jo gyvybei nėra.

šuo nukando genitalijas

Mergaičių šeima sakė, kad jie yra tiesiog dėkingi savo šuniui, kuris tuo metu buvo kambaryje ir apgynė mergaites nuo užpuoliko. Mergaičių mama minėjo, kad šuo yra jų šeimos herojus ir dabar visą savaitę jis valgys tik kepsnius.

Vietos gyventojai šį įvykį, kuris įvyko apie 2 val. nakties, apibūdina kaip labai neįprastą jų kaimynystėje. Vienas šeimos kaimynas pasakojo, kad jie visada nakčiai palieka pravirus langus ir niekada net nesitikėjo, kad jų kaimynystėje gali nutikti kažkas panašaus.

Kitas kaimynas sakė, kad išgirdęs klyksmą manė, jog visas rajonas prabus. „Aš niekada gyvenime nesu girdėjęs tokio riksmo. Atrodė tarsi iš siaubo filmo. Ir viskas vyko apie 20 minučių“ – pasakojo jis.

„Vyras įžengė į šeimos namus su neteisėtais ketinimais ir, laimei, jų šeimos šuo sugebėjo užkirsti kelią rimtam nusikaltimui. Šiuo metu mes nagrinėjame skundą dėl bandymo panaudoti seksualinę prievartą prieš mažametes ir įtariamasis bus sulaikytas vos tik atsigaus nuo sužalojimų“ – sakė apygardos šerifas.