Susitikime su futbolo federacijos vadovais aptarta Kaišiadorių miesto stadiono rekonstrukcija

Kaišiadorių rajono savivaldybėje vyko susitikimas su Lietuvos futbolo federacijos (LFF) prezidentu Edvinu Eimontu ir LFF Generaliniu direktoriumi Nerijumi Dunausku. Susitikime Savivaldybės meras Vytenis Tomkus, Administracijos direktorius Česlovas Neviera ir Kaišiadorių kūno kultūros ir sporto centro direktorius Dainius Tamulevičius su LFF vadovais aptarė bendradarbiavimo galimybes rekonstruojant Kaišiadorių miesto stadioną. Futbolo federacija išreiškė palaikymą ir pasiūlė savo paslaugas bei specialistų konsultacijas visuose stadiono rekonstrukcijos etapuose. Taip pat informavo apie galimybę dalyvauti kas ketvirtį vykstančiuose futbolo žaidimui skirto inventoriaus atnaujinimo konkursuose.

2016 m. Kaišiadorių miesto stadiono rekonstrukcijos projektui įgyvendinti Kūno kultūros ir sporto departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės šiems metams skyrė 230000 Eur, tiek pat planuojama lėšų gauti ir iš Europos Sąjungos paramos fondų bei kartu su partneriais iš Baltarusijos Respublikos dalyvauti bendrame Interreg programos projekte.

Tačiau tai ne vienintelis sporto infrastruktūros gerinimo projektas Kaišiadoryse. Prie Girelės gatvėje esančio V. Giržado progimnazijos pastato šiais metais bus įrengiama dirbtinės dangos sporto aikštė, jos įrengimui Kūno kultūros ir sporto departamentas skyrė aikštės dangą, o savivaldybės lėšomis bus formuojami aikštės pagrindai.

Kaišiadorių r. savivaldybės inf.